A.I. Umělá inteligence (2001)

Vytknul bych tomuto jen dvě věci. Za prvé se domnívám, že by se to dalo zkrátit, ale hlavně za druhé, chci více cool hlášek od medvěda Teddyho :D

Cela (2000)

Notak to jsem zase jednou něco nepochopil. Takovou kravskou nudnou slátaninu jsem už dlouho neviděl. Nuda, předpotopní digitální efekty, nuda, předpotopní digitální efekty, nuda, a celé ještě jednou. Pokud je nějaký svět "představivosti", tak takový jako v Inception. A ne tahle omezenost. Vůbec to nedávalo smysl, a že jsem se sakra snažil to pochopit, nebo tomu rozumět. Scénarista, režisér a vůbec všichni museli být ovlivněni přinejmenším LSD. Jednu hvězdu dávám za ten zadek Jay Lo, která mě ale ke konci i s tím svým zadkem taky namíchla, když s nasazením vlastního života zachraňovala a později oplakávala nějakýho nekrofilního sadomasochistickýho úchyláka, kterýho ani neznala. Co to ksakru vůbec mělo znamenat, celej ten film...?! Jestli si chcete užívat ty vaše "vizuální orgie", doporučuju si zahrát nějakou pořádnou hru, ne tohlecto. Okolo tohohle filmu obloukem.

Frekvence (2000)

No, to bych teda nečekal. Tady z původního nápadu vytěžili víc než maximum. Skutečně dobrej film, na kterej se rád podívám znova. Jedinou výtku bych snad měl k tomu konci, co to jako bylo za super dojemnou scénu? :D

Bláznivá střela (1988)

Doporučuji s původním českým dabingem. Ten novej, co dneska předváděli na Nova Cinema, celej film totálně z*urvil. Vydržel jsem to asi pět minut, než jsem dojedl tři rohlíky, co jsem si namazal.

Tenkrát na Západě (1968)

To byste museli vidět mou zaprášenou a zpocenou tvář, způli zakrytou potrhaným kloboukem, do které svítí všudypřítomné slunce, abyste pochopili. Už tak jsem tu toho namluvil víc, než bylo třeba.

Cesta bojovníka (2007)

To si zase asi děláte srandu s tím hodnocením, ne?

Bez soucitu (2010)

Akce velice dobrá, pointa skoro žádná, příběh pokulhává. Ale holohlavej Travolta s badass vousama, honička v audině a nenadálý odprásknutí holky, co po ní zrovna jedu... za 4 hvězdy,

Mrtvý muž (1995)

Ale notak, tohle přece není western, to je jen další psycho Deppovina s povrchně vysokým hodnocením.