Ztřeštění poldové (1990)

Super komédia na ktorej som sa nasmial že ma brucho bolelo, super česky dabing budem si musieť niekde tento film zohnať rád by som si ho pozrel ešte raz

Bitevní loď (2012)

Film Bojová Loď ma svoje kladne aj záporné scény k tým kladným patria efekty.. herecké výkony sú slabé Rihana tiež 0bodov za herecky výkon ale hlavne že si zahrala... " " Film si určite nájde svojich divákov hlavne tých ktorý si radi pozrú ako Americké námorné vojsko vie bojovať proti mimo zemskej civilizácii a vždy môžu počítať aj s dôchodcami ktorý sú vždy pripravený odhodlaný nasadiť svoj život a to samozrejme na najlepšej bojovej lodi Uss missouri cely film bol ako reklama na Americké vojsko. Rihanna nenadchla: Zlatá malina za najhorší herecký výkon! no ja už som to vedel ked som si tento "film" pozrel niekedy v novembri 2012

Total Recall (2012)

obľúbenci sci-fi si určite prišli na svoje ale podla mňa je to dosť nudný film aj keď sa nahanaju od začiatku až po koniec a Colin Farrella chcú za každú cenu zabiť a priznám sa ani neviem prečo mi to volako ušlo.

Obhájce (2011)

Hudba v tomto filme nemá chybu zapasovala s lincolnom Cliff Martinez trafil klinček po hlavičke a patrí mu veľká chvála za vyber hudby pre tento film .super film

96 hodin (2008)

Skvelí akčný film škoda že tu poslednú scénu tak pokašlali myslím tu na jachte ked sa Liam Neeson zápasí s únoscom ktorý ho aj porezal krvavú košeľu mal no ako zázrakom jeho zranenia po súboji zmiznú . Na také detaily by si mali filmári dávať väčší pozor.

Scary Movie: Děsnej biják (2000)

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa a platí to pre všetky časti

Scary Movie 2 (2001)

keď sa už na takej srande nedokážu lúdia zasmiať tak potom ich nechápem načo to aj pozerajú pozdravujem všetkých čo to hodnotia ako odpad však scary movie je film pre srandu zabaviť sa a to všetko spĺňa.

Speciální jednotka (2011)

Drsný chlapi sa išli zahrať na vojakov naobliekali sa do maskáčov a všetko čo bolo bradaté tak stieralo mi to pripomenulo hru Counter Strike a aby to bolo čo najviac napínavé tak sa im pokazia vysielačky a nemôže pre nich priletieť vrtuľník tak sa vydaju krížom krážom batohmi po horách. Pre mna to bolo 110min nudy.

Ovládací panel
12. nej uživatel Zimbabwe