• Krátkometrážní

Hodně štěstí, Charlie (2010) (seriál)

Jeden z nejtrapnějších seriálů co kdy Disney natočil ale přece jenom dám 1 hvězdičku za to že jsem dokoukala jeden díl do konce a celkem mě to bavilo :)

Bravo tv (2008) (pořad)

Náhodou mně se to líbí,nejvíc mě tam baví poslouchat ty uchylnosti u toho se vždycky nasměju+někteří tam píšou fakt trapný dotazy že musej bejt snad úplně blbý.Jinak písničky s překladem se mi též líbí teda záleží na tom jestli se mi ta písnička líbí nebo ne.A co se týče zbytku pořadu záleží na tom co tam příde za hosta.

Ozzákova škola kalení (2008) (seriál)

Comback jeden čas byl můj nejoblíbenější seriál a ráda se na něj kouknu znovu protože se mi snad nikdy neokouká a vždy se u toho bavím ale tohle byl spíš průměr.Podle mě hodně dobré na silvestra já se ale u toho zasmála jen párkrát takže dávám 3*.

Talk show bez zábran (2010) (pořad)

Upřímně čekala jsem od toho víc,čekala jsem že se nasměju ale baví mě to takže dávám 4 hvězdičky.

Ženy sobě (2011)

Konečně nějaký film kde neni hlavní postava zasněná romantička.......skoro celý film jsem se smála a příběh se mi moc líbil....prostě mě ten film nachnul dávám 5*

Miley Cyrus in London: Live at the O2 (2010) (koncert)

Naprosto úžasný koncert kde Miley předvedla úžasné vystoupení +skvělé pohledy do zákulísí.Nejvíc se mi líbila cheografie na písničky "Fly On The Wall" a "I love Rock 'n' Roll.Miley během show vystřídala úžasně nádherné oblečení které se dokonale hodilo k celému vystoupení,přála bych si mít takové oblečení.Jediná cheografie a jediné oblečení které se mi vůbec nelíbilo(ta cheografie jen trochu) byla pro písnišku "Bottom Of The Ocean".Ještě jedno vystopení kde se mi Miley líbila zkazily pár tenčníků kteří tam tancovali a občas kamera zamířila na ně,kazili to a navíc mi ta tanečnice byla hrozně nesympatická + u krásné písničky a cheografie kterou předváděla Miley na písničku "See You Again" doprovod Miley si vzal hrozné oblečení a celkově předved hroznou cheografii.Asi 6 písniček se mi nelíbilo ale zbytek koncertu tam hráli moje oblíbené písničky takže jsem hltala každou vteřinu.Miley předvedla vynikající show na kterou se nedá zapomenout dávám 5 hvězdiček.

Bod varu (2003) (pořad)

Je to sranda hrozně moc mě to baví :) Ráda bych tam někdy byla :D

High School Musical: Koncert (2007)

.Písničky z HSM se mi nikdy nějak nelíbily ale tady se mi začali líbit.Největší show podle mě předvedla Ashley Tisdale a navíc jí to neskutečně slušelo,vypadala krásně.Ale za co bych je nejradši zfackovala bylo to že tam nedali Zaca Efrona....a místo toho tam strčili někoho jinýho a dělali že tam nikdo nechybí....i když Zaca moc nemusim podle mě tam určitě měl být...

18 Year Old Virgin (2009)

Odhadla jsem jak to dopadne i to že Ryan je gay :D Párkrát jsem se zasmála někeré scénky byly opravdu vtipné ale i pár trapných se našlo.U filmu jsem se nenudila,možná že bych šla s hodnocením výš kdyby to nebyla kopie německé komedie "29 a ještě panna" z roku 2007.Lépe řečeno ubohá kopie,při komedii "29 a ještě panna" jsem se smála celou dobu až jsem skoro brečela smíchy na podlaze a scénky byly povedené naproti tomu v tomhle bylo jen pár vtipných scének takže dávám 3*.

Shrek 2 (2004) odpad!

Netřeba komentovat,nevtipný a trapný.....ale dávám 1* za kocoura a oslíka