Dětská hra (2019)

Nesklamalo:) viacej nemám čo dodať :)

Kořist (2019)

Tak to bola jazda. Plná nezmyslov, opakujúcich sa scén, ale mne sa to tak ohromne páčilo, že 4 hviezdičky :)

John Wick 3 (2019)

Skoda slov. Jednoducho super :)

Hellboy: Královna krve (2019)

Mne sa to pacilo, cely film mi presiel neskutocne rychlo. Tolko krvi, odseknutych ruk a hlav som nevidel uz dlho. Samozrejme film ma aj svoje proti. Cakal som lepsie finale a viacej humoru.

Shazam! (2019)

Dalsi Aquaman sa nekona. Nepochybujem ze film na seba zarobi, pretoze vsetci su zvedavy, ci sa DC podaril rovnaky pocin. Postavy su fajn. Viacej sa mi pacili vedlajsie postavy ako mlady hlavny hrdina, ten mi niekedy poriadne liezol na nervy. Efekty ujdu, nedaju sa sice porovnat Aquamanom, ale tak to asi malo byt. Velke finale, mi pripadalo na styl Power Rangers. Cize totalne prestrelene. Pre mna trochu sklamanie. PS: znova sa mi potvrdilo ze vtipny trailer, nezname ze rovnako vtipny bude aj film.

Captain Marvel (2019)

Dalsia skvela marvelovka. Niekde som cital recenziu, kde sa chlapik rozculovat ze ako ona moze prevziat bremeno Avengerov ked je slabsia ako Iron man😀 keby som mohol, tak mu urcite naplujem do tvare. Videl vobec ten film? To co dokazala na konci filmu (davam bacha na spoilery) by nezladol ani Thor( Boh). Takze ja sa o buducnost Avengerov nebojim. Flm vynikajuci, efekty na urovni(Marvel) humoru akurat, niektore hlasky stali za to 😀premna absolutna spokojnost, uz len dufat ze zarobi 😀

Všechno nejhorší 2 (2019)

Pre mna 4 hviezdicky. Paradne pokracovanie. Vtipne, zaujimave, viacej krvi😀

Jack staví dům (2018)

Niekde som cital, ze ludia odchadzali z filmu. Len som sa nedocital, ci z toho ze nemohli film dopozerat alebo z nudy. Po pozreti uz chapem ze to bolo z nudy, film bol dlhy, nezaujimavy, bohuzial nic pre mna. Aj pasaze kde hlavny hrdina vrazdil, ma nejako neuchvatili. Pre mna 1 hviezdicka.

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Cital som recenzie a bol som pripraveny na hotovu katastrofu, ale ono to nebolo take zle. Po pravde to bolo dobre. Som fanusik Pottera, ale toto je nieco ine. Tu si nemozem predlohu precitat. Musim len ticho sediet, bud s nadsenim alebo sklamanim v ociach. Ale pre mna slabe 4 hviezdicky. Tesim sa na dalsie casti.