Dunkerk (2017)

Znova sa potvrdilo kde ludia film zbozbuju ja nie. Nic na to filme nevidim. Po prvej polhodine som sa rozhodol vypnut s pocitom ze horsi film som uz dlhsiu dobu nevidel. Moj otec ktory miluje vojnove filmy, to nemohol taktiez dopozerat. Obidvaja sme tapali, co je kto a preco je tam kde je. Same strih, ziadna akcia, ziadne napatie.

matka! (2017)

Co to je? Co to je? Nechapem ani jednej minute. Film asi nebol pre mna.

Hulk (2003)

Aj po opatovnom pozreti stale len tri hviezdicky. Napriek casu, ktory som filmu daval, napriek tomu ze sa postava hulka dostala dalej aj tak si nemozem pomoct ale je to pre mna ine. Otravna hudba, tie okna kde sa odohrava vela veci, nepacilo sa mi to. Dam tomu dalsich 10 rokov😀

Liga spravedlnosti (2017)

BvS mal byt vazny, temny,iny. Bohuzial nevyslo to, film nemal zmysel a celkovo to bolo vsetko tmave a nevyrazne. Justice League je iny typ filmu. Podobny marvelu. Jedine sklamanie je finale, ktore sa skoncilo velmi rychlo a hlavny zaporak bol porazeny len Supermanom. Kludne si ho mohli nechat pre Man of Steel 2. Inak spokojnost.PS:po opatovnom pozreti menim uplne nazor. Digi bordel, ktory nema zmysel. Ako keby to predtym pisal uplne iny clovek.

Jigsaw (2017)

Zeby opat nieco dobre?

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Po pozreti filmu som stratil schopnost vyjadrit svoje pocity. Preto dve hviezdicky.