Ulička hanby (2014)

No mne sa to celkom pacilo, navzdory roznym komentarom :)

Scream (2015) (seriál)

Zatial len tri hviezdicky a to som velky fanusik serie vreskotu:) zatial mi to pripada ako nejaky mix vsetkych slasherov od roku 1978 :) prvych par minut to vyzeralo na typicky vreskot ale potom sa to nesmierne pokazilo, uvidime. Tak po pozreti vsetkych 10 casti menim nazor a davam 5 hviezdiciek:) vazne dobry serial v style vreskotu len s novodobym spracovanim:)

Sedmý syn (2014)

Myslel som si že ako fantasy film to bude v zmysle hobita a bude to veľkolepé a úžasne. Jasne že nemôžem čakať že každý film bude rovnaký a každý film bude dosahovať jeho kvaliít. Zhrniem to, dve tretiny filmu boli super, akčné plné nápadov ale ten koniec sa mi zdal ako keby scenáristom došla šťava a odflákli to. Na to že matka temnoty v celom filme vystupovala ako the best of all monsters, ľahko ju porazili. Ale ako zábavka na večerný film odporúčam :-)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Dávam 5 hviezdičiek, kiež by sa dalo aj viacej. Je mi jedno že niektoré scény boli nereálne, pri filme ako takomto šlo aby sa divák zabavil a aby bol vtiahnutý do deja, čo sa u mňa podarilo na 100 %.

Kód Enigmy (2014)

Pre mňa rozhodne 5 hviezdičiek. Pretože taký skvelý film, plný skvelých hercov som už dlho nevidel. Cumberbatch, Knightley to su herci ktorí vedia ako hrať a hlavne dokážu presvedčiť divakov, že patria presne do toho filmu.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Upps tak podla mna to bol mierny preslap. Predchadzajuce diely neskutocne a uzasne vypravajuce o odvahe a snahe nieco dokazat. Hobit 3 bol kratky, komplikovany a zaverecne sceny boli az prilis efektne. Napriek tomu 4 hviezdicky. Reziser, ktory ako jediny moze vkrocit spat do stredozeme si to zasluzi :)

Star Trek: Do temnoty (2013)

Nuz, star trek som naposledy videl ako dieta a to vo forme serialu. Po zhliadnuti filmu musim uznat ze sa mi to pacilo. Vtipne a plne akcie.

Zátah: Vykoupení (2011)

5 hviezdičiek určite nedám, ale menej ako štyri si to nezaslúži. Film bol svkelý, aj keď úvod dosť dlhý a nudný, ale potom ňom nasledovalo krásne divadlo bojového umenia. Klobúk dole pred choreografiou , bola úžasná a podľa mňa najlepšia čo som za posledné roky videl. Odporúčam.