V pasti (2005)

Nejak jsem se nemohl rozhodnout jak film ohodnotit.Zajimava,ale misty neprilis objasnena zapletka a nejasna motivace a minulost obou postav,vyvolavaji vice otazek nez odpovedi.Trochu skoda techto nejasnosti,protoze to kazi zazitek z filmu.

Vraždy v Midsomeru (1997) (seriál)

Docela se divim,ze ma inspektor Barnaby jeste co vysetrovat.Nemeli by byt uz vsichni v Midsomeru mrtvi?Tolik mrtvol nemaji nikde na svete:o) Vrazdy v Midsomeru mam rad,sympaticky inspektor,klidne anglicke prostredi a humor.Navic si serial drzi po celou dobu slusnou uroven.

Cesta draka (1972)

Legenda kung-fu filmu Bruce Lee v jednom ze svych nejlepsich filmu.Samozrejme film oceni pouze fandove kung-fu filmu a kdo v nem hledal nejake znamky herectvi tak ten hleda dodnes.Finale Bruce Lee vs. "chlupac" Chuck Norris je legendarni.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Kreslene pohadky jsou nesmrtelne a Tom a Jerry patri k tomu nejzdarilejsimu.Dokazou i po letech skvele pobavit a polechtat branici.

U pokladny stál... (1939)

Jedna z nejlepsich komedii v historii ceskeho filmu a nejlepsi film s panem Burianem.Dnes tu velikani jako byl on nebo pan Marvan chybi.

Souboj Titánů (1981)

Ano jedna se o klasiku,ale dnes uz pusobi hodne smesne.Prisery vypadaji jak z loutkoveho filmu a kulisy take.V detstvi muj oblibeny film,ale dnes bych na nej nevydrzel koukat.Rikejte co chcete,ale novy Souboj titanu je lepsi a nebudu rikat opak jen z nostalgie.

Cesta bojovníka (2009)

Hodne povedena konkurence pro Tonyho Jaa,ktery se film od filmu horsi.Kdezto Uko Uwais uz ve svem druhem filmu Zatah dokazuje,ze ma talent.A i tenhle jeho prvni pocin rozhodne stoji za shlednuti.

Domov snů (2010)

Vyvrazdovacka se zajimavou zapletkou.I kdyz motivaci k takovemu masakru nechapu,ale hlavni hrdince touha vlastnit byt na pobrezi stacila.Film je to dobry jen moc nechapu zarazeni tohoto typu filmu do hororu podle me spis thriller i kdyz hodne krvavy

Catwoman (2004)

Halle Barry je sice kocka,ale role kocici zeny ji moc nevysla a ani se na ni nehodi.Tusim,ze dostala za svuj vykon i malinu.No adeptu bylo ve filmu urcite vic.Sharon Stone nejspis taky nebude prilis hrda na svuj vykon.Catwoman by si zaslouzila lepsi zpracovani.Skoda

Horem pádem (2004)

Uprime vetsinu ceskych komedii nemusim.Za prve mi nesedi humor a za druhe neumime nebo nechceme natocit cistokrevnou komedii bez dramatickych prvku.Horem padem je ukazkovy pripad ceske "smutne"komedie.Kez by se vratila zpatky era Vlasty Buriana a spol. ten umel bavit lidi