Poklad na Stříbrném jezeře (1962)

Připravte se opět na klasický přiběh westernovek, dopadnutí padoucha, který má v tomto případě zálusk na poklad. O proti jiným dílům Vinetoua, je Poklad na stříbrném jezeře akčnější a bavil mě nejvíc. Takže můj TOP Mayovek.

Oběť: Lovec krve (2007)

Laciný nepropracovaný příběh, ale koukatelný. Odvážný krvavý scény a nahá Lucy Liu má plus.

Past na rodiče (1998)

Nemám rád tzv. "rodinné komedie" ale Past na rodiče je opravdu povedený a dokonce i dvojitá porce mladičké Lindsay je zde okouzlující.

Kult hákového kříže (1998)

Po čase vám zůstane v hlavě pár scén a brilantní výkon Edwarda Nortona. Film mě maximálně bavil, ale neměl moc, co by mě nutilo pro repete. O tom, že rodina je nejdůležitější, není třeba psát a jaký dopad může mít výchova a životní styl na člověka je také zřejmý. Takže to můžu okomentovat pouze myšlenkou, že zmrdi jsou nejen mezi černými ale i bílými. Jinak silný a dramatický příběh.

Taková normální holka (1999)

Klasický příběh, predvídatelný už od začátku, ale i tak film překvapí, nebo spíše potěší. Známý a sympatický herci. Viděno několikrát, ale vždy stejně pobaví.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Pro mě nezáživný, ale s očima dítěte pěkná obrazová pohádka. Není dobrý srovnávat s Lotrem a HP, ač jde o dobrodružnou fantasy. Letopisy jsou přeci jen díky příběhu a výpravě pro nižší věkovou skupinu.

Máme rádi Česko (2013) (pořad) odpad!

Jak se mohl Fanánek zaprodat mezi takový stupidní selebrity, nepochopím. Soutěžní smysl vytlačuje obyčejná zábavuhodná šou, jakou člověk vidí o víkend na každým druhým TV programu a spolu s Bůčkem za moderátorským stolkem děla z pořadu nudnou záležitost. Byly tu mnohem lepší soutěže a kdyby tam aspoň pustili soutěžit normalní lidi, bylo by to napínavější a koukatelnější. Pak bych přidal i nějakou tu hvězdu.

Vybíjená (2004)

Fakt docela slušná a vtipná kravina se Stillerem a Vaughnem. 6/10 Zasranej Chuck Norris :-D