Amazing Spider-Man (2012)

Pro mě nejlepší Spider-Man. Andrew Garfield je skvělý Peter Parker. Nikdy mě neseděl Tobey Maguire. Marc Webb natočil temnější a reálnější verzi toho co jsme viděli před 10 lety. 3D je naprosto úžasné, hudba Jamese Hornera překrásná a herecké obsazení a výkony herců jsou skvělé. A lizard je skvělý záporák. Za mě plnej počet a těším se na další díl.

Avengers (2012)

Avengers Assemble. Očekávání byla veliká a naplnila se 3xkrát. Nejlepší film made in MARVEL. Nejlepší komksovka co jsem viděl a jeden z nejlepších filmů co jsem kdy viděl. Joss Whedon to dokázal. Spojil nejmocnější hrdiny světa v jeden celek. Každý má svůj prostor, každý hláškuje, každý má akční scénu který šlape jako hodinky. Pro mě film 200%. Hulk vs Thor jsem málem umřel.

Bitevní loď (2012)

Scéna kdy připravují loď USS Missouri k boji, hraje k tomu AC/DC a přijdou tam veterání z války aby pomohli mě dostala a šel jsem do kolen. Transformers akorát na vodě. Rihanna odvedla skvělou práci. Lidi v ILM ještě lepší a Peter Berg je druhej Michael Bay. Jinak scéna s kotvou je též hodně zajímavá.

Hněv Titánů (2012)

Spíš 3,5. Efekty jsou velkolepé, akce dobrá a herci také, ale příběh občas nezajímavý a film docela krátký. Mohlo to být mnohem lepší kdyby to mělo 120 minut a hnedka by to bylo o něčem jiném i tak jsem se bavil, ale čekal jsem víc.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Zaručeně nejlepší adaptace hry do filmové podoby. Já jsem se celkem bavil, a kdyby mělo být pokračování čemuž věřím tak se na něj rád podívám.

Šmoulové (2011) odpad!

Sedim ve škole. Suplovaná hodina Angličtiny. Přijde učitel že nechce nic dělat. Máte někdo nějakej film se ptá? Ano. Přijde jedna holka a dá tam šmouly. Díky bohu za to že hodiny ve škole maj 45 minut jinak bych u toho filmu umřel. Zaprvé čekal jsem že to bude asi blbost, ale že to bude nepředstavitelná kokotina tak to fakt ne. Příběh nemá hlavu ani patu a je to celý trapný, a vůbec né vtipný, spíš hloupý. Šmoulové kdyby existovaly tak bych vynaložil všechny prostředky abych je vyhubyl. Jejich píseň mě terorizuje uši ještě dodnes a mám z ní trauma na zbytek života. Slovo šmoula dávají do všecho. U všech šmoulů, o můj šmoulo, absošmoulně!!! Chtěl bych vidět jak řeknou slovo debil? Ty seš ale debil. Ty jseš asi šmoula, připadá v úvahu. Neil Patrick Harris není nijak úžasný. A hlavní nepřítel s jeho kočkou je fakt dementní. Toho herce hledali fakt dlouho. Kdyby byla cena za nejhoršího herce klidně bych mu ji napálil. Lidi nekoukejte na to, jen na vlastní nebezpečí.

Úžasňákovi (2004)

Snad nejlepší film od Pixaru pro mě hned za Toy Story 3. Dlouho jsem se takhle nezasmál. Zápletka má hlavu a patu to je hlavní. Hlášky fungují a umírám z nich do dnes. Brad Bird odvedlu perfektní práci.

X-Men: První třída (2011)

Čekal jsem že to bude dobré. Ale že to bude fantastické tak to jsem nečekal. Matthew Vaughn nejlepší Xmeny ze všech. Michael Fassbender je Magneto. Nikdo jiný jím být nemůže. Příběh dokonalý. Akční scény skvělé. A velkolepé finále s ponorkou mluví za vše. Jen tak dál.

Temný rytíř (2008)

Bez Heatha Ledegera by tento film nebyl tak brilantní jak je. Heath jako Joker je šílený a přesně tak si ho představuju. Nolan nastavil laďku comicsových filmů hodně vysoko a bude mít sám co dělat, aby ji sám předčil. Jinak film dokonalý ve všech směrech.

Casino (1995)

Jmenuji se Pan Rothstien a jsem ředitelem kasína Tangiers. Casino je Scorseseho nejlepší filma to bez debat. Famózní obsazení. Skvělý Robert De Niro, šílený Joe Pesci a zdrogovaná Sharon Stone. Příběh dokonalý po všech stránkách. Nemůžu dát jinak než plný počet protože Nicky Santoro je parádní. Dejte mu pěstí a vrátí se basebalovou pálku. Vytáhněte na něj nůž a on si přinese pistoly. Boží.