• Thriller
  • Romantický

Vadí nevadí (2003)

Film o lásce na život a na smrt a poslední kapitola byla naprosto úžasná...už dlouho jsem nebyla žádným filmem tak uchvácena

Paralelní světy (2012)

Škoda, moc velká škoda, že ten film nebyl tak dobrý jak sliboval trailer. Vizuálně super, ale ten příběh byl tak nějak nudný. Bylo mi jedno, co se stane vdalší minutě a byla jsem ráda, když film skončil, i když ten konec jsem trochu nepochopila. Bohužel tam zůstalo spoustu nápadů naprosto nevyužito..

Terapie láskou (2012)

Začátek je na můj vkus trochu moc uřvaný, ale v polovině se to mění a mě se to moc líbilo. A poslední věta filmu je dokonalá

Carmen (2012)

Pro mě naprosto okouzlující muzikál, Bílá to odzpívala skvěle, sice není moc dobrá herečka, ale hlasově by se tam nikdo jiný nehodil. Trošku mi vadily občas zrychlené, občas zpomalené scény, ale zážitek to byl fantastický, dokonce i slzička mi ukápla:-)Mohlo by se stát pravidlem, aby se české muzikály dostávaly do kin! A dalo se čekat, že se objeví pár jedinců, kteří muzikál ohodnotí jako odpad jen kvůli Lucii Bílé...v tom případě asi tak úplně nepochopili, že to není o protagonistce, ale o ději;-)

Hranice života (2005)

Správný psychofilm, který v hlavě zůstane minimálně ještě týden po zhlédnutí.

Candy (2006)

Příběh o lásce dvou na drogách závislých lidí, ničím nepřekvapuje, ale díky jedné jediné scény mi zůstal a zůstane v srdci ještě hodně dlouho. Herecké výkony perfektní!

Gia (1998) (TV film)

Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů, Angelina tady hraje naprosto výborně, věřila jsem jí každé slovo a každé gesto. Nádherný film o tom, jak je krása a sláva pomíjivá. Příběh osamocení, lásky a závislosti (ať už na lidech nebo na drogách) bohužel s hrozným koncem!