Babylon Berlín - Epizoda 10 (2020) (epizoda)

Mam pocit že seriál smeruje k takej beznádeji, že už sa nemôže nič dobré stať. Pri tejto časti som sa cítil ako pri filme Address Unknown - začína to zle a ide to dole kopcom každou scénou.

Babylon Berlín - Epizoda 7 (2020) (epizoda)

V tejto časti pekne uvidíme ako funguje shortovanie s akciami na burze. Ide o podobný nedávny príklad Wall street bets skupiny Reddit a akciami GameStop. Ak rozmýšľate však o shortovani na najväčšiu Black Friday 1929 tak ide ozaj do tuhého.

Léky a drogy - Marihuana (2020) (epizoda)

Jedni doťahujú svoj zelený biznis k dokonalosti, iní sedia za tú istú trávu z obdobia predošlých zákonov. Ako s reguláciou a legalizáciou?

Mandy - Kult pomsty (2018)

Film ktorý je tak roztahany že ho treba pretáčať nestojí za viac ako ** prvá hodina by sa dala spraviť za 30min, je to veľmi ubijajuce. Najlepšie boli LSD tracers, mohli sa s tým viacej vyhrať, na to že je to 2018 film.

Gangs of London (2020) (seriál)

Škoda že tak od polky to ozaj nebolo až také zaujímavé. Príbeh zaostával za zaujímavými scénami a súbojmi. Druhá séria je už o dosť lepšia, aj keď hlavný hrdina mi príde stále nesympatický a bez charizmy. Vyzerá ako po flame alebo bez dávky

Gangs of London - Episode 8 (2020) (epizoda)

Po 20min som zistil že sa ešte nič nestalo. Highlight je akurát masaker na hotelovej izbe, avšak to je tak asi všetko. Pozerat v starom byte z blízka na Coleovu tvár pár minút mi príde ako zbytočna strata času

Gangs of London - Episode 7 (2020) (epizoda)

Takto vyzerá nevyužitý potenciál. Návšteva v banke Adige aj v kvetinárstve boli byť aspoň tak epické ako útok na safe house v piatej epizóde. Nuž nedialo sa...

Gangs of London - Episode 5 (2020) (epizoda)

Seriálu sa musí uznať originalita rôznych ozbrojených potýčok. V tejto časti je nám servírovany hon na preživšieho, ktorý sa plazi against the odds az do domu kam ho dobehne swat team. Útok na domček je zatiaľ jedna z naj scén seriálu. Slow mov výbuchu granátu ma postavil na nohy a zaslúžil si replay. Myslím že túto časť by som odporučil aj ako stand alone #TLTW