Rivalové (2013)

Uff to byl dech beroucí skutečný příběh o rivalitě ve F1 , takhle napjatej už jsem dlouho nebyl, možná nikdy. Skvělá kamera na určitý detaily, Howardovi se to vážně povedlo tak jak si Lauda s Huntem zasloužili. 100%

Kameňák 4 (2013)

Čekal jsem , že když to bude režírovat pan Novák , bude to třeba o něčem jiným , ale nedočkal jsem se, stále stejně trapné vtipy jako u předchozí trilogie a co to vlastně mělo říkat ten příběh??? hlavně už se na to vyser... už toho bylo až kam. Už se těším až bude Kameňák 10 a všichni se poženou do kina jak praštěný, aby si poslechli ty trapný hlášky dál a dál. 15 %

Casino (1995)

Jsem velkej fanda těhle MAFIÁNSKÝch filmů , no a ještě když je točí Scorsese a hlavní herečkou je Sharon Stone jako největší kočka....wau, tak to je pastva. Krásně ukázáno jaký prachy se perou Casinama a jak je každej spokojenej když to klape , jenže kde jsou prachy jsou i drogy a s těma přicházej problémy. Vynikající herecké role v podání De Nira, Joe Pesci a Sherone stone....atd 100%

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Tak tenhle filmový snímek musí patřit do mojí top 10. Ukázkový příklad jak se nechá natočit za málo peněz hodně muziky.Skvělé herecké výkony jednotlivců a parádně napsaný scénář. Fonda se nechce jen tak smířit a odsoudit k trestu smrti chlapce, ať vraždil či ne. On to chce pomaličku krůček po krůčku probrat, všechny ty detaili a navrtat se ostatním jedenácti můžům do hlavy, kteří jsou naprosto přesvědčeni o tom , že ten chlapec vraždil. A ono se mu to povedlo a já se k nim můžu snadno přidat, ať už je to jak chce. :-) 100 %

Poslední skaut (1991)

Tyhle filmy se hodnotěj sami jasnejch 5* Snad nejlepší role Bruce Willise jakož to "soukromého očka" no spíš věčně nachlastanýho a nasranýho detektiva, no ba co mu zbejvá, stará mu šoustá s jeho kamarádem, na dceru už taky lezou pubertalní vrtochy a za práci nezbejvá už ani pomalu na flašku rumu. Ten námět se píše sám. Joe dostane fušku hlídat tanečnici Cory, která má přítele hráče amerického fotbalu Jimmyho ( Damon Wayans "který za Willisem vůbec nezaostává").Jenže na Cory mají pifku klasický zkorumpovaný parchanti a Cory dostane trochu olova do plic a to se vůbec nelibí příteli Jimmymu, ukecá Joa kterej bez tak nema co na práci a jdou do vyšetřovaní přes mrtvoly spolu. 90 %

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Fotbal je nejsledovanější sport světa a Liga mistrů je perla všeho fotbalu a v magazínu ligy mistrů uvidí každej fanoušek přesně co potřebuje a ty co tomu nerozuměj a sledujou radši takový pakárny jako ulici atd... Tak to radši nekomentujte , za mě je to 95 %

Sám v divočině (2009) (pořad)

Po třech dílech sledovaní mě to celkem chytlo, sám bych si to chtěl zkusit,ale když se nad tím tak zamýšlím po těch dnech samoty, bez pořádnýho kusu žvance a postupnýmu strachu z každyho prasknutí či zvuků zvířat ( hlavně medvědů), by mě to asi rychle přešlo a dřiv než bych něco chytil k jídlu by mě asi odvezli k Chocholouškovi :-) Eda Wardla celkem obdivuju, i za to jak to má slušně natočený, je to v pohodě koukatelný a zatim dávám 75%

Černý rytíř (2001)

No však to téma nebylo vůbec špatný, dala se z toho docela slušně vytěžit dobrá komedie. Tohle by mi spíš přišlo zábavný , kdybych měl možnost jako Jamal se vrátit taky o nějakej ten časek do zadu , ale někdy to má " i světlé momenty" , ale převažují ty trapné. :-( 35%

Proč? (1987)

Proč jsme takový vylízaný prazdný hlavy? , protože Sparta. Je to vrchol nevychovanosti, fanoušci si vůbec neuvědomujou co je fotbal, nefanděj aby pomohli svýmu mužstvu v lize oni maji svojí ligu a jak se řiká v jednotě je síla. Českej národ se s každym, s odpuštěním moc ser...., samozřejmě jinde je to taky, ale rychle se těm prázdnejm hlavam zatne tipec. 75%

Babinec (2014) (pořad) odpad!

Sám název mluví za vše.Pozor nekoukat, jen pro otrlé!!