Darebáčci (2000)

Poprvý jsem se u filmu Woodyho Allena i usmál ,ale dře to, my by jsme spolu asi u piva sedět nemohli :-D 55 %

Annie Hallová (1977)

Ja nevim, ale nemůžu si pomoct, sice jsem moc filmů Woodyho Allena neviděl, ale věřim, že bych od něj poznal "snad každej " nepřislo mi to moc vtipný a už vůbec ne romantický, pan Allen s prominutím totálně nesympatický. A to si myslííím,že Annie Hallová ma odemně ještě jedno z nejlepších hodnocení. 40 %

Agent WC 40 (1996)

Celkem dobrá, ale místy trapná parodie na všední večer.. 55%

Babovřesky (2013) odpad!

: Tak tohle byla neuvěřitelna srač.. vydržel jsem celou půl hodinu a nejsmutnější na tom je, ze u nás na to je v kinech vyprodáno a na Vlka z Wall Streetu tam sedím s 30 lidma , ty lidi si snad nevidej do huby, kdyz se na tohle s chuti divaj. Totální odpad 0%

Podraz (1973)

Je dílko propracovaného genia s podle mě s nejlepší hereckou dvojkou, Redford s Newmanem jako by jejich zivotní retro role , klidně bych se nechal podrazit ještě minimalně jednou , ale v nejlepším se má přestat. 95%

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Celý mládí jsme s kamošema strávili v klubovně hraním Dračího Doupěte a různých fantasy her, který jsme si i sami vymejšleli. Takže když jsem si přečetl knížku " z který jsem byl uplně v prde.. :D ", musel jsem to prostě vidět, natěšenej a v zapětí ne vůbec zklamanej, přesně co jsem čekal " masakr..." 120%

Earth (2007) (TV film)

Krásnej, ale smutnej dokument o naší matičce zemi alias jak tak lidská touha po penezích a moci dokáže pomalu,ale jistě zničit to nejkrasnějši co máme. Jako skauta a milovníka přírody me to celkem vzalo za srdce.

Forrest Gump (1994)

Tenhle film jsem videl poprvý, když táta pritáh domu videorekordér a udělal jsem si kartu do videopůjčovny. Byl to neuvěřitelnej film, alespoň pro mě, zhltal jsem všechno co se Zemeckisovi " téměř až neuvěřitelně povedlo do filmu nacpat ( od věčného utíkání :D po veitnam k profi hráče v pinpongu, loveni krevet s porucikem Danem a neprekonatelné lasce k Jeny)" Prostě a stručně nadhernej film, někdy si každej musel řict chtěl bych tu Forresta bonbonieru rozbalit za něj. 100%