Croodsovi (2013)

Podle mě nejlepší Animak spolu s Raubirem Ralfem :) Sel jsem na to do kina sám , mezi samé deti,az jsem se cítil trapne 😀 i mi rodinka Croodsovi ch přišla ze začátku nesympaticka, ale nakonec jsem nelitoval,asi jsem detinskej,ale bylo to neuveritelne svižný a moc vtipny.Hezke prostředí praveku 95%

Anděl na horách (1955)

Staršímu filmu moc nefandim, ale občas se najde nějakej který se mi libi.Hezký pohled na Tatry,zvládnutý kamerou i na starší dobu.A nějak bych neresil socialistycky podtext,dnes už mi to nepřijde tak důležitý,ale v ty době by mi to dost vadilo. 75%

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Tak u tehle pohádky jsem celkem zmatenej,urcite to není vánoční klasika,to zdaleka ne.Je to trošku jako horska draha a urcite bych dětem pustil něco jiného. Ale zase Trojan a Filip ,me celkem bavili, scéna na motorce 😀,kteří teda zase historicky zcela mimo, no 60%

Znovu a jinak (2011)

Je to tak, nebyt Sharlize Theron je to prakticky nekoukatelne. 35 %

Lovec krokodýlů (2002)

Tak tohle byla totální blbost, jednu hvězdu snad jen za Irwina a jeho úlovky,ale to se můžu kouknout na dokument. 20%

Sněhurka (2009) (TV film)

Takova krasna pohadka a Němci to takhle dojebou.

Tatínek (2004)

Mám rád Zdeňka Svěráka, neznám snad jedinou jeho tvorbu, nebo roly která by se my nelíbila, takže krásnej dokument o jeho životě, někdy i závidim. :) 90%