Bylo nás pět (1994) (seriál)

Ani nevím jestli jsem četl knížku, třeba ve skole,fakt netuším. Stejne mám radši filmové zpracování. Moc se mi to líbilo, ať jako klukovi, nebo v dospělém věku, je to určite nejlepší Český seriál, snad už me napadá jenom létající Čestmír.Me na tom sedi ta doba,doba utrhanych knoflíků, rozbitych kolen a spousta chlapeckých rostaren a hlavně taky,že si to pak sliznou,ne jak dnes,že jim to všem projde.Ja osobne jsem si tohle taky prožil a rad na to stim serialem vzpomínám ☺ 95%

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Červený Trpaslík je kultak jak se patří.Je to Můj seriál číslo 1, spousta krutopřísných hlášek " které jsou jak lavina, padaji nepretrzite", který se nikdy neomrzi,kdysi jsem ten Anglicky humor nemusel,ale po ČT se ve mě něco zlomilo.Verim,že starší části populace to asi zrovna nevoní, ale není to opravdu pro každého. Nejoblíbenější Epizody: Paralelní vesmír,Polymorf, Legie.To je Eso Rimmer,budme rádi, že jsme vůbec prezili😀 100%

Vinnetou (1963)

Stále padají mrtvý z koní a stále je jich čim dal více, pořád se přibližují na dalo by se říct metr,střih a zase jsou na míle daleko😀,ale ono je to nějak jedno,to se mi na tom vlastně líbi.Super Western ☺ 90%

Přátelé (1994) (seriál)

Super americký seriál o partě kamarádů, kteří se stanou opravdovými přáteli, ne těmi falešnými z dnešní doby. jedu to dokola už kolik let a nikdy to asi neomrzí, je to vtipné, pohodové ideální když se něco nedaří, nebo je venku hnusně a je třeba vypnout.Přátelé je parta která,když končil poslední díl tak jsem to prožíval všech těch deset sérií s nimi a nechtěl jsem , aby to skončilo.Přijde mi,že dohromady jsou moc silný,ale jako jednotlivci ztrácejí.Nejlepší je samozřejmě Joey a Chandler super dvojka, Krásná Rachel, praštěná Phoebe, upjatá Monika a Ross kterému se nic nedaří :D 100%

Výkupné (1996)

Mel Gibson byl skvělý, scénář zmáknutý.Ale FBI mě strašně rozčilovala totálně neschopný, co šlo to podělali, jestli to takhle funguje ve skutečnosti tak to je otřes.Gary Sinise se skvěle hodil na zmetka únosců. 75%

Assassin’s Creed (2016)

Jsem fanoušek veškerých games,ale tohle se mi nelíbilo. Herecká výkony na nule,ale všichni.Neustálé střídání z minulosti do přítomnosti, mě totálně sra.., brutálně jsem se v tom ztrácel a vlastně to bylo ve výsledku jedno. Ty dvě hvězdy můžu dat možná za nějaký ten Assasin parkur street a za zbytečné vyhození peněz.Hlavně ať netočí pokračování,zdálo se mi to nějaký otevřený asi jako celý film. 35%

Snídaně (1994) (pořad)

Když je člověk ještě rozespalej, tak snese hodně. Většinou pěkná moderátorka, s nějakým Lojzou, kterého si ani nevšímám a říkám si radši kdyby tam nebyl. Ale aspoň sleduju jak mi ty hodiny ubývají a budu muset jít zase makat, dozvím se jak se asi obléct,protože z okna se podívat je moc složitý a občas se dozvím jak uplést nějakej věnec, nebo udělat něco z papíru aneb nesnesitelný Láďa Hruška. 50%

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Byla to výjimečná filmařina , Gibson je na tohle frajer. Vůbec mi nevadil zdlouhavý začátek jak tu někdo píše. Je to rozdělené na tři etapy a ani u jediný jsem se nenudil. Film začíná klasicky, od dospívání chlapce s otcem alkoholikem,´´ jak už to bývá zhrzený z první války´´ po zamilování do úžasné Teresy Palmer, nejsem moc na romantiku,ale po tom co bitevní lodě vypálí z kanonů tak nastane hrubé peklo, které jsem snad nikdy v žádném filmu neviděl, výborná kamera, byl jsem půl hodiny totálně svázaný.A pak jsem si krásně užíval Dosse, že nebylo zbytečné, všechno za co bojoval, o své přesvědčení, nebrat životy, ale naopak je zachraňovat. Bylo to pro mě tak užasný,že film řadím do Top 10. Za mě 100 %

Modrá laguna (1980)

Je to trochu ujetý, nemůžu se zbavit pocitu"incestni 😀",ale Brooke Shields je pusinka :) Jinak je to velka bida.40%

Trosečník (2000)

Nejlepsi herecke výkony:Tom Hanks!!! Asi kazdej , si někdy řekne v dnešním konzumním světe "někdy bych si přál byt sám na opuštěném ostrove a na všechno se vysr...", ale tento film nám ukazuje , že by jsme tam moc dlouho nevydrželi, jsme zvykli na uplne jinej standart.Bylo to výborný, bez zbytecnych dialogu.90%