• Krátkometrážní

Bez ubrousku (2021) (pořad) odpad!

Odpad, odpad, odpad! Hnus, žumpa!

Bez servítky (2009) (pořad) odpad!

Tohle nemá nic společného s vařením, jako je např. Prostřeno! Tohle vše je jen jedna velká reality show, vse je hrané, neprirozene a predem domluvene. Stupidnejsi porad asi uz byt nemuze. Hloupe, hnusne, debilni.

Padělky (2009) (TV film)

Je smutné, že v dnešní době nemá člověk 100% jistotu, že si člověk koupí originál, hlavně za stejnou cenu jako originál, přesto může koupit i padělek. Obecně nechápu, jak v dnešní době stále nikdo nehledí hlavně na bezpečnost a rovněž přírodu a ekologii, ale pouze na sebe a aby vydělal podvodem nejvíce peněz. Tento dokument by mělo vidět co nejvíce lidí, hlavně těch, kteří s tím mohou něco udělat. 3,5 *

Geissenovi: Těžký život milionářů (2011) (pořad)

Mnohem mnohem lepší "verze" je se slovenským dabingem - snad tedy výjimečně mohu říci, že mě se slovenským dabingem baví mnohem více, než s českým. Přijde mi, že to má ty správné grády, je to mnohem vtipnější, neboť nadabované to je věrohodně. U českého dabingu mi to přišlo nudné a jakoby to dabéři (ani nevím, kteří to dabují), to jen vykládali a četli z papíru. Slovenský dabing je tedy nepřekonatelný a obecně je to ihned koukatelnější. Nevím sice proč maji Geissenovci takové nízké hodnocení, myslím si, že k pobavení nebo k relaxu u televize se fakt hodí a člověk tak může nejen cestovat po různých zemích, jako v rámci dokumentu o cestování po světě, ale zároveň si mnohdy užije jejich "starosti" nebo naopak věci, které běžně člověk nikdy řešit nebude, a to, za co vlastně dneska utratíme ty peníze :). Myslím si, že je to daleko lepší, než kdejaké české či slovenské pořady tipu Moje mama vaří lepšie ako tvoja, Aféry - Nevuvěřitelné životní příběhy a podobné s*ačky. Tady se člověk alespoň rozptýlí něčím, co je skutečné a alespoň skutečně se odehrávající. Ano, některé díly mě také nebaví, zato některé jsou super. Záleží od tématiky, místa, kde se právě nacházejí a obecně toho, co se v daném díle odehrává. Na 3* to určitě bude ;)

Oteckovia (2018) (seriál) odpad!

Herecké vylkony otřesné, umělé, nepřirozené. Jediný, kdo opravdu umí hrát a zachraňují vše jsou Vladimír Kobielský a Zuzana Mauréry. Jinak hnus, ho**o!

O princi Truhlíkovi (1996) (TV film)

Docela hloupá “pohádka” a herecké výkony některých postav slabé.

Zhoubné zlo (2021)

Jednu hvězdu nebo nedejbože hůře může dát opravdu jen suchar, který hodnotí velmi povrchně a ani se nepozastaví nad dalšímy prvky než jen na ději... :)

Love Island (2021) (pořad) odpad!

Je jedno, jestli uvidím verzi pro Slováky nebo pro Čechy, obojí je strašná s**čka. Chlapi tam jsou chlapi čistě jen z pohledu postavy, kterou musí mít samozřejmě všichni vysportovanou, vyrýsovanou a svalnatou. Pochopil jsem, že jde vlastně pouze o vzhled, protože nikdo s normální postavou, ne-li s postavou žádného atleta ale klidně i jak se říká medvěda, tam zkrátka neuvidíte. O to více pozorujete alespoň rozum, protože to je tak jediné, co tam lze vlastně hodnotit. Bohužel i tak mi to přijde, že tam jsou samí narcisové, s velmi vysokým sebevědomím, tedy že vědí, že jsou atraktivní a můžou mít každou slečnu, která je v okolí. Přijdou mi tedy v konečném výsledku méně "mužní", protože někdy je jejich přílišná péče hodně vidět, jedná se tedy spíše o metrosexuály, s dokonale souměrným a upraveným obočím, vlasy, vousy, zkrátka všechno perfektně vyladěné a dokonce i nabarvené. O grymasech přesvědčující mě o tom, že si o sobě hodně myslí opravdu dokazují, že umí zaujmout pouze atraktivitou. Neříkám, že tam měli dát i někoho ošklivého bez sexy postavy, ale když tam vidíte chlapy tak vyumělkované k dokonalosti, působí na mě spíše až nedokonale povýšeně a nemužsky. Ženy to samé, avšak tam se alespoň najde nějaká, která není "dokonalá" a je víceméně i přirozená, tedy žádné prodloužené vlasy, dlouhé barevné nehty, botox, zmalovaný ksicht, pár takových se tam našlo, ale velmi vzácně. Celé je to tedy pouze o vzhledu, atraktivitě a díky tomu jsou všichni tak nějak více povýšení, že jsou nejlepší a to na mě vůbec nepůsobí dobře. A to vůbec nezávidím, respektive takto může vypadat mnoho lidí, pakliže si vysportují postavu a péčí se vypylují k dokonalosti. Žádný sympaťák, dobrák s mozkem v hlavě tam ale opravdu není. Raději žádný krasavec nebo žádná krasavice, ale s mozkem v hlavě, bez přehnaného sebevědomí, to jsou pro mě lidi, kteří mohou ve společnosti vyniknout nejlépe. No prostě raději si pustťe film, kde se dokonalé polonahé postavy objevují také, protože to Vás bude alespoň bavit...

Suspiria (2018)

... Luxusní námět a nápad, ponurá a až nepříjemná atmosféra (myšleno v tom dobrém), která naháněla husí kůži. Efekty zvuků a hudby tomu dodali neskutečně parádní atmosféru, popravdě samotné zvukové efekty tomu dodali něco, co jsem u zatím žádného filmu (hororu) nepoznal. Bohužel jsem ale asi celý film nějak nepochopil - ze sice parádního námětu a nápadu to u mě přešlo v nudu, usínání a místy i smích nad některými bych řekl spíše vtipnými než vážnými scénami. Obecně mi to přišlo dosti zmatečné, vlastně jsem vůbec nepochopil většinu filmu a myslím si, že to mohlo být pojato spíše "po staru" - tedy myslím si, že původní verze byla nejspíš srozumitelnější a pochopitelnější. Ovšem tahle nová Suspiria - Skvělá atmosféra, skvělé "drastické" záběry s násilím a krví, skvělá hudba a zvuky. To vše ale přešlo k absolutnímu zmatku a nepochopení celého řekl bych až dlouhého děje. Prozatím 2 hvězdy.