Po krk v extázi (2004)

Vtipná, chytrá a zábavná gangsterka se spoustou vynikajících i špatných momentů, svižně zrežírovaná a s dobrou hudbou. Spoustá komentářů tu srovnává Layer Cake s Ritchieho klasikami, ale i kdyby se Vaughn rozkrájel, na mistra svého oboru prostě nestačil. slabší 4*

Nedotknutelní (2011)

Nedotknutelní se vás rozhodně dotknou... nepoplácaj si s váma rukou jako si sváma nepopláca Phillipe, zato si užijete ohromnou hromadu srandy s Drissem, paradní scénky a dialogy, na první pohled někdy až kruté, ale jen jak život sám. Pecka, jeden z nejlepších filmů za posledních pár let co jsem viděl. Smál jsem se víc než u ženského hokeje! 5*

Dluh (2010)

The Debt mi dluží necelý dvě hoďky života, konina....50%

Tintinova dobrodružství (2011)

SPOILER...Asi nejvetším zklamáním tohoto filmu byl pro mě konec, kde vlastně po dvouhodinovém dobrodružstím za pokladem, s vynikajícími scénami v Maroku, dvojkou naprostej antipolicajtů a hlavně výborně udělaným Tintinem a Glumem, pardon, kapitánem Hadockem, se dobere k právě již zmiňovanému pokladu, který je vlastně celou dobu ve sklepě a má hodnotu asi tak 20-liber v drobnejch. No, prospěl by tomu lepší konec, ale jinak je to parádní dobrodrůžo.4*

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

75%- Vystřihl bych asi tak 30-40 minut srdceryvných dojemných scén, rádoby napínavých rozhovorů a zkrátka naprosto zbytečných ubulených okamžiků a nechal odsejpat povedenou akci, hlášky a situace v této velice zajímavé a dosti podhodnocené fantasy-POHÁDCE. Neříkám že je to výborný film, ale já se kromě už zmiňovaných scén příjemně bavil a přijde mi nefér srážet třema hvězdičkama sedmdesátkovej film. Jsou lepší a jsou samozřejmě i horší (třeba novej souboj titanů). 3D nemám rád, ale tady se mi líbilo, efekty byly super a hlavní herec byl sice plochej, ale snesitelnej, moc pěkně se koukalo na Lynn Collins (když zrovna nemluvila, hrála docela špatně...) a Mars byl vykreslenej naprosto výborně. Spousta blbostí a nudnejch scén se musí asi přičíst prastarému scénaři, jen prosím opravdu nejde o vykrádačku (příbehově) nějaký sci-fi. Možná vizuálně. Zkrátka je to škoda, že tento film nebyl natočenej dřív, paradoxně kopíruje spoustu scén z filmů, které vycházeli z jeho knižní předlohy...3,5*(zaokrouhleně 4*).__ Po druhé projekci jasné 4* ne-li víc! Nakonec je to přece je skoro výborná fantasy.

Monstra vs. Vetřelci (2009)

Docela sranda, viděl jsem to ale ve 2D, bylo znát že je film hodně postaven na 3D, což je podle mě dost špatně, 3D je shit a já ho prostě neuznávám, ale tak co... DObrá oddychovka, se spoustou pěkných odkazů na scifi a hromadou dobrých i špatných scén. Průměrnej animák. 3*

Lovci hlav (2011)

Lovci hlav jsou slušná rychta, frčící si ve vysokém tempu po celou stopáž, s vynikajícím Akselem Hennie v hlavní roli zlodějíčka s velkou reputací. Člověk by tam našel jednu dvě nesrovnalosti až nelogičnosti, třeba proč dal vlasy do pytlíku, to jsem vůbec nechápal... Každopádně Hodejegerne je jeden z mála Norských filmů, co jsem mohl vidět, a je parádní. 4*

Troopers (2011) (seriál)

Nejlepší jsou díly s Dreadlordem Sinisterem, první sérii jsem zkoukl na posezení, rozhodně nutnost vidět! :)