• Krátkometrážní

V nitru Llewyna Davise (2013)

Luen Davis a jeho duše mi nedává spát, protože nevím kurrrrrrva jak to ohodnotit. Moje lacné hodnocení sic nic neznamená, ani nezmění ale fakt netuším. Topím se v rozporech a doma si přímo netopím, jelikož jaro je tady - to mrdááááááááááááám. Luen má naproste úžasné folkové songy, proto nesouhlasím s tím arabským borcem s HOMELANDU, že v tom nejsou žadné peníze. Já jsem je tam viděl, a že mám na hudbu čuch ty ichtyl! Problém je, že krom vynikajících songů a pár pěkných scén je to velmi divný film, který nechápu. Včetně konce. Proto nevím co mám dělat. Je mi líto dát 3 hvězdy a 4 je dle mne mnoho, to je kurva toho co?? Nevim prostě. NEBUDU TO HODNOTIT!!! NEBUDU!! EDIT: Tak už jsem to ohodnotil. Mrdám to. Čas nám všem utíká.

Sviňák (2013)

Sklo od whisky se zableSklo na dně jsem viděl tančit prase ladně a lajny sněhubílého kokajínu luxuju přes nos vábně. Co jsem se naučil z tohoto britského fláku? Že hry budou vždy hrány a že musím být nejlepší. Větší bolest = větší tabletky/meducíny/lajny. Všechno není, jak se zdá. Já za to věru nemohu. Je po páté, mé oči projeté se točí. Jooooooooooooooo a platí stejná pravidla!!!!!!

Casablanca (1942)

"Ze všech lokálů ve všech městech po celém světě Ona přijde zrovna do toho mýho." Aneb jak si Ricka našlo to, co nehledal. Rick je vlastně jako já. Národnost - OPILEC (tzn. SvětoObčan). Vlastní bar, ve kterém se pomalu on sám stává svým nejlepší zákazníkem(tzn. shnijeme len raz, ale ožerem se TU a TERAZ). Já bar nevlastním, ale pokud mi nevyjde práce kurátora, tak budu mít bar. V každé Rickově scéně jsem viděl bolest v jeho očích, protože v životě už párkrát umřel (tím chci říct, že Hamfry Bogárc je pán, také charismáčko bych chcel mať). O Casablankys jsem poprvé četl minimálně před 10 lety a tehdá jsem si říkal, že ač to má status kultu, tak to mrdám a určo se na to nikdy nepodívám, bo nejsu děděk, co čekuje staré filmy. Ale časy se mění a tak musím i JÁ. Dědek ale ještě nejsu, na to bacha. To jsou FAKTA!! Každopádně vyklubalo se z toho příjemné filmové podíváníčko a ničeho nelituji.

An Adventure in Space and Time (2013) (TV film)

Nádherné.Wonderful. Brilliant. Fantastic. Doufám, že pan Hartnell(rád bych napsal Bill, ale bohužel jsem ho nestačil poznat osobně) někde nejakým způsobem vidí, jaký fenomén započal a jaké dědictví zanechal. Jestli David Bradley nedostane BAFTU nebo nějakou cenu za jeho neskutečný výkon, tak to tady mrdám a stěhuju se na Mars. Moment, kdy se střetne pohled prvního a stávajícího doktora, je tak silný, že mi krásným bolestivým způsobem ROZBIL SRDCE tak na 11 tisíc kousků a nevím, jestli ho ještě někdy seskládám dohromady. Uronil jsem při tom řeku slz.....možná i tak na dva obrovské rybníky.

Pán času - The Day of the Doctor (2013) (epizoda)

"Přestaň už vykládat o tom, jaký asi má být dobrý člověk: raději už jím buď!" tak pravil Marcus Aurelius a je až strašidelně půvabné, jak to zde sedí na pana učenýho, tedy Doktora/y. V noci na neděli jsem nemohl zamhouřit oka, nýbrž mi v žilách proudila extrémní dávka Entuziasmus Doktorus kvůli Dnu Doktora, jež proběhl. Insomnie je můj velký přítel a občas si říkám, zdali vůbec ještě sním. Určitě sním. Každý sní. A o čem zrovinka já? Po shlédnutí naprosto výborného speciálu k 50. výročí nebudu v cenných chvílích, kdy mi bude umožněno snít, snít jen o tom co s ní sním k obědu nebo zdali plachtím nebojácně životu kupředu, ale i o tom kam tato mimořádná show se šílencem v budce pluje. Who knows? Whooo Nose? Well...I know. Máme nový cíl. Cesta každého z nás je stejná. Trvalo to mnoho životou a let, ale už víme kam s naším cool šílencem míříme. Kam jsme vždy mířili. DOMŮ bratia a sestry.....i když dlouhou oklikou. Uvidíme se tam. P.S.: Asi mám novou vysněnou práci a to kurátora. Taky si myslím že bych skvěle kurátořil hahah.

Lásky čas (2013)

Zdravím všechny fans. Právě jsem rázným avšak velmi dbalým způsobem ohodnotil Lásky čas a přichází komentáře čas a s ním můj virtuální hlas ludu. Pokud Tě to tedy nebaví tak zavři hubu. Jdu cukrovat s tímto filmem na bázi sexuálně-dramatické. Jsem cukrátko. Tento film jsem navštívil s lurvičkou v biografu a zahřál mi srdce. Je to tedy film srdcezahřející. Mé hodnocení je na tenké hraně mezi 4mi a 5ti hvězdami, avšak kvůli krásným písním, slovům, jež ve mě hoří jako oheň v duši čertově a líbeznému závěru se přikláním k těm pěti. Richard Curtis je pánko a doufám, že nás ještě za svého působení na zemi obšťastní velkým rantlíkem plným báječných komedií s doušky dramatu a romantičky. Na závěr musím položit odkaz na krásný cover Ellie Goulding, který hrál v přenádherné scéně v podchodě. <3 http://www.youtube.com/watch?v=aSgU0gNL2Ac. P.S.: Protože jsem zde neřekl ani jedno sprosté slovo, tak nemohu si pomoct ale musím dodat KURVA to je hezké. Tím myslím jak film tak i zde vloženou píseň.

Rivalové (2013)

Do haše, proč nemohu po 24 hodinách stále najít vhodné slova na jazyku? Je to snad tím, že jsem si jej spálil polévkou? Ne. Je to tím, že jsem viděl filmovou událost roku(tímto se omlouvám Muži z oceli, bráško, je to jen o chlup!). Jeden byl blázen, druhej je striktní. Jeden žije jen raz, druhý žil v duši tak traz. Jeden z celého toho "kolotoče" vyšel s tou samou tváří, druhý ne. Jeden byl zapálen hlavně na duši, druhý hlavně zvenčí...hihihihi. Fandit tomu či hentomu? Nikdo neví. Každý z nich raz anděl(na straně andělů, ne jedním z nich - pozn. autora), raz i ďábel. Ačkoliv v 76tém Laudys titul neobhájil, tak pro mě vyhrál. Přesně to vyjadřuje název nejlepšího songu ze soundtracku od Hanzýho - "Lost But Won" . Je to tak. Co dodat na závěr? Ještě teď mi stojí chlúpky na rukou jak ze scény, kdy na sebe tito dva titáni na startovní čáře posledního závodu sézony 76 v Japonsku pohlédli a mávli právě za zvuku jemných hůsliček od Zimmrisa, tak ze závěrečné scény. "Lidé nás brali jako dva velké rivaly, ale ve skutečnosti jsme byli velcí přátelé. Byl to jeden z mála lidí, které jsem respektoval. Záviděl jsem mu." *CRYING DHO PIČE* RIVALOVÉ NAVŽDY 2013 Brácho! Niky Lauda Navždy! James Hunt Navždy!

Řekni cokoliv... (1989)

Od chvíle co jsem viděl tento fajnový kus, uběhly už nějaké dva týdny a stále mi to leží v hlavě(stejně tak song od Pecy Gabriela), takže čert to vem, seru na to, něco vyjebu(napíši). Nevím jak to Camerón Crowe dokázal, ale bylo to tak kurva ....ani nevím jaké slovo říct....prostě natočené s lehkostí tětivy Legolasova luku. Život napsal sám brácho. Romance na všechny válce s epik špetkou muziky i humoru samozřejmě. A co je hlavní!!!!! - tento film mi stvořil nový životní sen. Jaký? Dobrá otázka. http://www.frenchtoastsunday.com/wp-content/uploads/2012/02/say_anything_boombox.png . K uskutečnění tohoto snu potřebuji nějaký cool RETRO boombox a dívku, které jsem dal srdce a ona mě jen propisku. Pak večer dojebu k ní před barák a pustím Peťu Gabriela na plné obrátky aaaaaaa to je vše. Až tato chvíle nadejde...držte mi palce lurvy!

Dexter (2006) (seriál)

Tento komentář obsahuje spoilery. Normálně bych se na Vás vysral a neříkal nic, ale protože se mám docela dobře tak to píšu. Ach Dexi, ty víš, že ta poslední série mohla být lepší. Ale co už, to nevrátíme. Budu pamatovat na to dobré. Na ty časy, kdy jsem Tě sledoval den co den a chodil jsem po městě s mým vlastním Temným pasažérem, jež mi cpal do hlavy, koho mám zabít. Cítil jsem se skvěle...tak, že mohu rozjebat naprosto vše. Za to Ti děkuji, brácho. Co se týče posledních momentů, tak scéna kdy Dex hodil Debru do moře a začlo hrát Blood Theme mě naprosto odjebala. To jako zimomrávky a slzička byla. Ať si o tom myslí kdo chce čo chce, mě to dalo. "Zničím každeho, koho miluji." Wow. Co se týče úplného konce....tak nějakým divným způsobem jsem rád, že tam někde ještě jsi. Tvůj poslední pohled mi řekl vše. Drž se Dexi. Tonight's the Night! P.S. - 1,2,4 a 7 série za 5 hvězd, zbylé za 4. Je to tedy přesně mezi čtyřmi a pěti hvězdami ale pět nechávám za to, co mi tento seriálik dal do života uličného jeba. Seee ya Grandmas'!

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

*EVERYBODY YEAH.....ROCK YOUR BODY YEAH.....EVERyBODY YEAH ROCK YOUR BODY RIGHT...BACKSTREET'S BACK ALLRIGHT* Kurva pálím plný počet, neskutečná prdel. Kebal(smál) jsem se mega často a to se moc nesměju, protože ulice je tvrdá a seká rány den co den. Ale toto je fakt dílko. Co teď tedy budu dělat? Asi budu ctít přikázání abych se dostal do nebe, protože ty vole.....Backstreet Boys tam dokážou z EPIK párty udělat POPIČ EPIK Party. Kurva už dlouho sem neviděl takový megapopičovský nástup kapely jak to tady rozjebali Bekstrýtz! Já vím říkáte si "ty si piča Kubin...no FUCKIN WAY aby to Bekstrýtz zničili!" Ale je to tak vy shnilé rajčata, víte hovno - BEKSTRÝTZ BEK ORAJT!!!!!!!!!