V pasti (2005)

Herci sú fajn, ale príbeh je jedna veľká hovadina. Škoda, zo začiatku to vyzeralo perfektne.

V/H/S (2012)

Bohužiaľ V/H/S nemá dej. Jednotlivé epizódy (kazety) sú dobré, majú atmosféru a darí sa im vyvolávať strach. Sú to však len úryvky príbehov pospájané bez akéhokoľvek súvisu.

Jiná země (2011)

Nelogická nudná blbosť, a pritom to vyzeralo zo začiatku veľmi nádejne...

X-Men: První třída (2011)

Čudujem sa vysokému hodnoteniu, pre mňa to bol len priemerný blockbuster bez výraznejšej postavy. A výbuch ľode plnej atómovými bombami som si predstavoval trochu inak :-)

Kiss Kiss Bang Bang (2005)

Neviem kedy som naposledy videl tak strašne prekombinovaný príbeh. Herci hrajú skvelo, zaznie veľa dobrých hlášok, ale ten príbeh to ničí.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

To čo ťahá celý film sú herci a ich hlášky. Príbeh nieje nič extra a akcie je pomenej. Vlastne ten problém je v tom že je tam tých hercov priveľa.

Quantum of Solace (2008)

Nechápem ľudí ktorý dajú tomuto filmu nízke hodnotenie len preto lebo je to iné ako predchádzajúce bondovky. Super akcia, skvelý Craig.

Smrtonosná past (1988)

Škoda že som Smrtonosnú zbraň videl prvý krát až teraz, pretože v porovnaní s novými akčnými filmami tomu nemôžem dať plné hodnotenie. Vzhľadom na vek filmu to je ale jasných 5 hviezdičiek.

Prometheus (2012)

Na Promethea som sa tešil ako malé decko, aj keď slabšie hodnotenie sa mi zdalo podozrivé. Nasrali ma naozaj blbé diery v príbehu a chovanie postáv, a to som človek ktorý si takéto veci väčšinou nevšíma. Začiatok bol vynikajúci, potom to postupne klesalo. Celý mi príbeh veľmi nedáva zmysel, alebo skôr nevysvetluje to čo by mal (z traileru som vedel skoro toľko ako z filmu). Aj napriek tomu ma film bavil a ani chvílu som sa nenudil.

Mafiáni (1990)

Veľmi rozmýšľam nad plným hodnotením. Prijal by som kratšiu stopáž, ale možno po druhom vzhliadnutí to budem vnímať inak, uvidíme. Každopádne je to parádna gangsterka.