Antikrist (2009)

Zvláštny film s niekoľkými dobrými scénami, ktoré to však celé určite nezachránia.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Keby som mal hodnotiť objektívne tak 4*. Ale 2 hodiny a 11 minút je na takýto druh filmu pre mňa proste priveľa. Inak je to príjemná komédia s dobrým obsadením a happy-endom ktorý je jasný už asi od prvej scény.

Psycho (1960)

50 rokov je dlhá doba. Asi preto ma tento film až tak neuchvátil, nedokážem brať ohľad na to že pred 50-timi rokmi to bolo niečo neskutočné. Aj keď Psycho porovnávam so súčasnou tvorbou, stále je to vynikajúci film.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Zábavná hovadina. Scéna zo zombie dieťaťom je to najvtipnejšie čo som kedy videl v hororových komédiách.

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Každý jeden porotca je vynikajúco zahraný, každý je výnimočný. Má to len jednu chybu - všetci vieme ako to skončí.

Zvrácený (2002) odpad!

O ničom. Film mal asi šokovať brutálnym násilím, ktorého tam zas toľko nieje. Pre bežného diváka je to možno poburujúce, ale pre niekoho kto už pár takýchto hororov videl je to nič. Čo mala znamenať tá super mega originálna kamera? Predstavte si kameru z found footage hororu, to trasenie si vynásobte desiatimi a pridajte k tomu ešte neustále otáčanie všetkými smermi. A záverečná pointa je úplne od veci.

Procitnutí (2011)

Nechápem nízke hodnotenie. Ukradnutá pointa zo Šiesteho zmyslu sa nedá poprieť, aj keď to nieje presná kópia a podobné dejové zvraty som už videl vo viacerých hororoch. Pointe a normálnemu ukončeniu filmu som sa potešil a čudujem sa všetkým ktorých koniec naštval. Po tom množstve hororov s divnými závermi ktoré pre blbosť deja radšej ostali otvorené mi The Awakening pripadá ako naozaj dobrý film.

Hněv Titánů (2012)

Čím viac sa to blíži ku koncu, tým je to horšie.

Já, legenda (2007)

Náhodou som sa dostal k pôvodnému záveru, s ktorým je film určite lepší. Musím si to ešte raz pozrieť celé dokopy.

Triangle (2009)

Celé to pochováva nevysvetliteľná ťažká amnézia hlavnej postavy. Bol to parádny film ale tá pointa je nedomyslená.