Válečná generace (2013) (seriál)

Dojemný příběh, který mě dostal do kolen. Líbí se mi vyprávěcí složka filmu z pohledu Wilhelma. Nemůžu jinak hodnotit, než plnou palbou.

Orel Eddie (2016)

Musím říct , že jsem byl filmem velmi mile překvapen. Skvělá atmosféra filmu, a super herecký výkon hlavního protagonisty. :)

Dítě číslo 44 (2015)

Vybraná tématika, které má hloubku. Bohužel né moc kvalitně zpracována...

Interstellar (2014)

Super film, který vás hned zaujme. Nemám rád sci-fi, které si určí měřítka a pak v nich nedává smysl.. Tohle je však přesný opak a proto jednoznačně plná palba!

Warcraft: První střet (2016)

Ze začátku filmu mi přišlo, že vzniklo nutkání ukázat co nejvíce míst v krátkém časovém sledu a pro někoho, kdo se v příběhu neorientuje to mohlo být dosti zmatečné. Naštěstí po 15minutách děj absolutně vtáhne diváka do dění. Za mě jakožto fanouška warcraftů jednoznačně plná palba!!!

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Kdybych měl být kritický najdu milion a jeden důvod proč tomuhle filmu dát méně hvězd, ale mě se to prostě líbilo. A krapet nostalgie nevadilo :)

Šéfové na zabití 2 (2014)

Škoda, že jsem se zasmál více u závěrečných titulků, než u samotného filmu...

Věčně mladá (2015)

Na tohle téma to určitě není první film, ale Blake Lively mě prostě očarovala. Proto plná palba!!!

Žít po svém (2005)

Poklidný film, odpovídající atmosféra a skvělí herci :)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Film si na nic nehraje a pokud překousnete prvních pár minut, kdy jsem osobně váhal jestli to nevypnu, tak se i příjemně pobavíte. Lepší komedie a rozhodně atypická :D