Rukojmí (2005)

Napätie to rozhodne malo! Bruce to zahral podle me velmi dobre a aj ten "burn it" to zahral ako absolutný šílenec :D Najviac mi tam prekážali tie "detske " rozhovory a rozne otrepane vety... "Bude táta v pořádku"? nebolo to nic extra ale na tych 75% to bolo... Rozhodne bol začiatok lepší ako koniec.

Sin City - město hříchu (2005)

Jeden z mojich naj. filmov. Tie jednotlive príbehy su dobre prepracované, gangsterska komiksová atmosféra a tie super monológy. Vidno,že to točil Tarantino a Rodriguez lebo toto je ich typický film, veľa krvi drsných rozhovorov a ten vizuálny spôsob natočenia. 95%.

Žena z pátého patra (2011)

Tak nudné , že som skoro zaspal. Tak bez deja, bez nejakych poriadných hercov, bez nejakej zápletky, proste akoby sa ten film neukončil. NEPOZERAŤ! 1* za Ethana Hawke-ho

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Videl som všetky časti s CZ dabingem a su moc moc povedené. Barney je tam z nich najlepší :D vždy povie neco originálne a vtipné, brutal serial. 95%.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Najlepší seriál na svete ako doslova, Každý jeden diel som videl a každy bol super, neexistuje nič lepšie.100%.

Prokletý ostrov (2010)

Ak sa ma niekto spýta : "poraď mi nejaky skvelý mysteriozny film " tak mu poviem ,že toto je to pravé. Leonardo Di Caprio to ako VŽDY zahral na 100% a tento film som si tak užíval. Má to všetko, má to tu správnu atmosféru, správnych hercov. Do konca filmu som nevedel výsledok a dosť ma prekvapil. Často u filmov viem výsledok v polovici alebo rovno na začiatku filmu, ale u tohto nič. Proste super. 95%.

Dokonalý trik (2006)

Brutálne duo Hugh Jackman a Christian Bale to lepšie už nemohli zahrať. Scénar 100% ,vynikajúci. Do konca som nevedel čo ten dokonalý trik je. Jeden z najlepších filmov sveta. 99%.

Sociální síť (2010)

Jeden z mojích TOP 10 filmov , nielen kvôli tomu,že je to IT film a ide o môjho oblúbenca Zuckerberga ale takéto filmy o biznise a o svetových fenoménoch (Middle Men) ma tak zaujímaju. Ten spôsob ako sa dostali k peniazom je veľmi dobre vidieť v tomto filme. 90%.

Tahle země není pro starý (2007)

Moj najoblúbenejší film TOP 1! Ten scénar nemá proste chybu a najlepší je na tom Javier Bardem. On tam hraje takeho blázna a používa rôzne psychologické ťahy na ľudí, až me mrazí po zádech :D Film som videl asi 4x a stále ma neprestáva baviť. Tak úžasné napätie asi nemá žiadny iný film. Začiatočná scéna s autom bola fakt pôsobivá. 100%.

Andělé a démoni (2009)

Môj TOP 10 film. Tom Hanks tak ako v prvej časti to vie zahrať efektívne a vies ako vytvorí napätie. Scénar je moc zajímavý a aj tie spôsoby "umučení", moc moc dobrý filmík .