Prokletá vesnice (2019) odpad!

Žiaľ, na také rozdrapené herečky sa pozerať nedá. Film bez nápadu, recyklácia toho čo sme niekde videli a predvídateľný dej. Vydržal som do polovici, potom som to musel vypnúť.

Neviňátka (2021)

Ten nápad sa im zobrať nedá, to je fakt. Pozrime sa však aké je tu nudné spracovanie. Zasa raz film, v ktorom nedostanete odpoveď na žiadnu otázku. Dve hodiny pozeráte na deti ktoré šikanujú zvieratá a keď ich to prestane baviť tak sami seba. Niektoré scény až zbytočne kruté, na to čo vo výsledku dostaneme. A inak som sa nudil.

Drž se blízko (2021) (seriál)

Z trojice The Innocent, The Stranger a toto, je práve Stay Close jednoznačne najslabší. Okrem zvratov, ktoré btw za veľa nestoja sa tu 8 častí niet čoho chytiť. Dvojica vyšetrovateľov je nevýrazná a nesympatická, dvojica nájomných vrahov, no ... čo k tomu povedať, neviem ako to je v knihe či aj tam tancovali pomádu, ale tu to bolo ako päsť na oko a ten výzor.... Navyše strašne veľa detailov ktoré by sa dali riešiť že úplne chápem hodnotenia ,,odpad". Hlavná postava sa rozhodne ,,zmiznúť" ale za 17 rokov nenarazí na nikoho zo svojho minulého života, aj keď žijú v tom istom meste. Ďalej nelogické správanie postáv, absencia práce hlavnej hrdinky.... Cele zlé.

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (2022) (TV film)

Chémia medzi hercami funguje úžasne, je to ako keby si zašli na kávu. Po dokumente sa ale zamyslíte a poviete si že vlastne ste sa skoro nič nedozvedeli, navyše u mňa ani nezafungovala nostalgia. Pre fanúšikov HP povinnosť.

Uteč - schovej se - bojuj (2020)

Myslel som, že akčné filmy, ktoré sa miestami podobajú na nevydarenú komédiu sa skončili Seagalom.

Služka (2021) (seriál)

Maid si zaslúži jednu * za herecký výkon Margaret Qualley, ktorú registrujem od Once upon a time in Hollywood. Po scenáristickej stránke je to však veľmi prázdne a dokopy nič sa tam nedeje a ak sa aj deje, je to dosť nereálne. Komédia to v žiadnom prípade nie je, ani omylom.

Na místě činu: Zabiják z Times Square (2021) (seriál)

Niekedy na konci poslednej časti keď povedia meno vraha si spomeniete, že nejakého hľadali. Inak pokiaľ vás zaujíma ako fungovala prostitúcia a porno entertainment v 80 rokoch minulého storočia v NY, určite sa o tom dozviete viac ako ste čakali.

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Síce to má hlúpu pointu, ale ten výsmech ,,youtuberom" a odkazy s tým spojené sú dokonalé. Hlavná dvojka šlape parádne. Kozuba ešte čaká veľká kariera, dobrá komédia.

Poslední souboj (2021)

Najskôr prečo som nedal 5* keď to tak idem ospevovať. Trojica mužských hrdinov mi je nesympatická po všetkých stránkach a nevyhľadávam filmy kde hrajú. Affleckov účes ma tu doslova vytáčal. Teraz tie klady, je až neuveriteľné z akého banálneho scenáru sa dá spraviť 150 minútový film. Vidíme pohľady všetkých troch zúčastnených, teda niektoré scény sa čiastočne opakujú, ale aj tak. Niekedy po 30 minutách som musel dať moje zaujatie voči hercom bokom a užiť si kvalitnú filmarčinu Scotta, ktorému tieto historické drámy pasujú viac ako vesmírne sci-fi. V každej scéne vidieť ako si to užíva a to nie len v bojových, ktoré sú dokonalé. Viac takýchto filmov... ale s lepším hereckým obsadením.

Chyby (2021)

Dlhšie vo mne nejaký film nerezonoval tak intenzívne ako Chyby, preto som sa rozhodol prilepšiť o 1*. Kvalitný Český film, aký môžeme na Slovensku závidieť. V prvom okamihu sa mi nevidela ústredná dvojica, ktorá mi k sebe vôbec nešla, ale povahovo to sadlo neskutočne. Klobúk dole pred obidvoma, práve vďaka ním je ten film taký dobrý.