Plán útěku (2013)

Závěrečná scénka Arnolda opravdu nemá chybu! Prostě klasika. Za obsazení jedna hvězda navíc."You don't look that smart.." | "BUM! Hmm.." 80%

Hon (2012)

Stát se tohle mě tak bych to asi určitě těžko rozdýchával. A navíc je to výborně natočené.. 90%

Vlk z Wall Street (2013)

Jestli za toto nedostane L.DiCaprio Oscara tak zamrzne peklo! Nejvíce mě určitě pobavila scénka, kdy se L.DiCaprio potřeboval dostat k telefonu, který se nacházel "daleko" v motelu. Následná scéna skoro bez střihu naprosto geniální a výborná! Nejlepší na tom je, že ten člověk opravdu žije/existuje. EDIT: 3.3.2014 L. DiCaprio je vážně smolař..  100%

Lásky čas (2013)

No, upřímně by se mi vrácení v čase opravdu hodilo.. Ale zase na druhou stranu, chybami se člověk učí. Určitě geniální myšlenka! 85%

Den nezávislosti (1996)

Výborně triky, hlášky a obsazení. Nejlepší je asi trochu potrhlý vědec v oblasti 51 a nezapomenutelná hláška Willa Smitha - "Vítej na Zemi! /Welcome to Earth!" Na závěr bych pouze dodal: "Já nejsem Žid..To nevadí, nikdo není dokonalý." :)90%

Farma (2012) (pořad) odpad!

Naprosto se stotožnuji s názorem /komentářem luky-ho4615! Lépe bych to nenapsal :-D

Kouzelný Silvestr (2013) (pořad)

Rozhodně asi to nejlepší co mohlo běžet v roce 2013 na Silvestr.. Občas klišé a trapné scénky, ale nadruhou stranu to celkem ušlo.. Sice jsem neviděl "přímý" přenos, ale to nevadí. Určitě to neurazí/ lo a kdyby tam nebyla H. Vondráčková a její opravdu, ale opravdu trapné vystoupení, možná by to vypadalo lépe.. Ale bohužel.. :-) 45% OT : vzkaz pro všechny co dávají odpad.. dejte si ruku na srdce a zeptejte se sami sebe, jestli jste radši pro "mejdan roku z Václaváku " v repríze ještě tak 20let, nebo aspoň oceníte( vážně aspoň trochu )iniciativy a nápadu od ČT. U mě letos programem vítězí Česka televize s tímto "odpadem " a s Ivánkem na ČT2. Jestli chcete něco pořádného, pusťte si radši něco z archivu "Silvestrovských show ."

Na samotě u lesa (1976)

Prostě klasika s výborným Josefem Kemrem.. Scénka z hospody a následné cesty domů se snad nic nevyrovná! "A chčije, a chčije."75%

47 róninů (2013)

Osobně mi to přišlo jako na horské dráze- nahoru a dolů. Chvílemi to vypadalo velice slibně a následně se to zvrhlo v trošku větší blbůstku.. Každopádně Keanu Reeves si to jako japonský Neo zaslouží. IMHO Kó Šibasaki docela not bad.. 55%

Nejlepší trapasy (2013) (seriál)

Kvalita jednotlivých trapasů značně kolísá.. Někdy je to opravdu super podívaná, ale z větší části je to průměr až podprůměr.. 45%