Jak vycvičit draka 2 (2014)

Upřímně jsem se bál, že jako mnohdy většina sequelů, ani tento nedopadne nijak slavně. Naštěstí tomu tak není a tento snímek pokračuje ve šlépějích prvního dílu a jde mu to výborně! To co fungovalo již v prvním díle je zde dovedeno k dokonalosti. Děj není vůbec nudný, nijak se netáhne a v podstatě se furt stále něco odehrává. Parádní tajemnost hlavního záporáka,celková atmosféra, parádní zvukový doprovod od Johna Powella a v neposlední řadě opět parádní vtípky. A Bezzubka  je prostě kapitola sama o sobě. Pro mne asi nejlepší a nejroztomilejší postava posledních let! 95%

Na hraně zítřka (2014)

Naprosto geniální. Akční sci-fi a ještě v takovéhle podobě..Prostě parádička a Tom Cruise si zase vybral výbornou roli. 95%

Hra o trůny (2011) (seriál)

Upřímně začínám autora knižní předlohy nenávidět.. Pomalu, ale jistě mi vraždí mé oblíbené postavy(http://goo.gl/Vv2auA)... Každopádně bezkonkurenčních 100%

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Na úvod bych rád řekl, že hrátky s časem všeobecně nemám vůbec rád, protože se z toho ve většině případů (aspoň pro mne) stane tzv. guláš. Naštěstí u tohoto snímku je tato problematika zvládnuta na výbornou a vše je přehledné. A teď k samotnému filmu, který bych rozdělil na 4/4. 1/4 super úvod, seznámení se situací. 2/4,3/4 pro mě až moc protahovaný děj, takže za mě docela nudné. 4/4 naprosto parádní závěr, kterým si u mě tento snímek hodně polepšil. Celkově je to parádní, letní blockbuster, který má výborné efekty(ještě aby ne :-D), hlášky zasazené do správných situacích a pár odkazů na předchozí díly. Za mě krásných 75%. "Fuck off!!"

Godzilla (2014)

Fajn blockbuster, který je po stránce zpracování naprosto úchvatný. Jediné co mě trochu mrzí je to, že v jedné scéně dělá "Godila" hrozný bordel a každý její krok se promítne jako otřes země, budov a uši rvoucí zvuk a naopak v další scéně není slyšet vůbec nic a náš maličký netvor se zničeho nic zjeví => U mne si tímto vysloužila přezdívku Tichošlápek.. :-) 70% Časem to snad upravím, moje „teenage pocity“ 7.let zpátky byly trošku...no, co si budeme...

Doupě (2014)

Začalo to parádními, možná i nejlepšími titulky, které jsem viděl. Bohužel postupně atmosféra upadá, ale jsou zde v celku úsměvné scénky."Máme problém, umí někdo čínsky?!" Povedené slow motion záběry a v jednom kuse se zde něco děje. Film nabitý parádní akcí, zpracováním a samozřejmě výbornou hudbou, kterou nemohu opomenout. Film je věnován památce Paula Walkera a myslím, že ostudu mu rozhodně neudělá. Za předchozí bod přidávám jednu pomyslnou hvězdu navíc..61%

Král džungle (1997)

Hrozně vlezlá úvodní písnička.. http://goo.gl/UQr7tK Trošku "připitomělá" komedie, která si na nic nehraje, ale určitě pobaví svými nápaditými vtípky. 60%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Nebýt parádního vizuálního zpracování a solidního hudebního doprovodu, tak by to u mě asi nedopadlo. Slow motion, 3D paráda. Zbytek spíše průměrný a místy až absurdní. 55%

Počátek (2010)

Jediný film, u kterého jsem viděl při jeho promítání odcházet lidi z kina.. Viděl jsem tento film 2x a pořád jsem neobjevil to "úžasné".30%  Zajímavý komentář: LIVINGDEAD

Herkules: Zrození legendy (2014)

Scénka kdy kolem sebe "máchá" kameny, které jsou upevněny na řetězech, mě opravdu pobavila.....Závěrečný fight taky stojí za to..Snad nejabsurdnější film, který sem v poslední době viděl. Čekal jsem od tohoto filmu mnohem více, ale bohužel to na mě působí jako krásné béčko. 30%