Kolo času (2021) (seriál)

Obsadiť do jednej z hlavných rolí počernú Jolandu s megašošovicou na nose bolo castingové terno - proste sa z nej (tej šošovice) nedali spustiť oči! Rukami šibrinkujúca Róžika Pajk (evidentne po prechode už stratila šmrnc) bola skôr do smiechu - niečo ako Wanda z Avengers. Česká koprodukcia... inu, tak to taky hodně levně vypádalo. Stačili mi dve epizódy, už aj to bolo sebatrýznenie.

Tajemství loňského léta (2021) (seriál)

Ja zase viem, čo nebudem pozerať toto (a ďalšie leto). 07/01/2022 dáva Amazon tomuto blivajzu stopku hneď po 1. season. Múdre rozhodnutie.

Stín samoty (2021)

"Stín samoty z nudy pustil som, no po chvíli horko obanoval som. Beštia tam bola zo dve minút, išiel som si radšej hrknúť". Blééé!

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Keby som mohol parafrázovať averziu Indiana Jonesa voči hadom, tak: "Decká... prečo tam museli byť decká?!"

Proč ženy zabíjí - Série 2 (2021) (série)

Celkom vydarená light variácia na Coenovské čiernohumorné majstrštyky. Nemá s jednotkou nič spoločné (obsahovo, castingovo a aj koncepčne - sledujeme jeden príbeh, miesto troch v jednotke), dokonca sa 2. séria mohla volať hociako - vzhľadom na to, že sa jedná "len" o 2 vraždy, ale hlavne keď si celú show pre seba ukradol Nick Frost ako dobrácky anjel smrti. Záverom dodám, že výzorovo tak škaredé fuchtle v jednom projekte som dávno nevidel.

Chucky (2021) (seriál) odpad!

"S kolomažu v prdeli, skončíš s Chuckym v posteli"! Len toľko na margo tohto bukvicoidného kvašáku. To je naozaj tak ťažké akceptovať, že drvivá väčšina fanúšikov sú heterosexuáli a nechcú tam vidieť buzíkov?! Najväčším hororom bolo, keď sa 14ročná! buzna prechádza po škole s polmetrovou bábikou v náručí... A preto to záverečné žobračenie o dotáciu ďalšej sezóny vyznieva ako bad joke - nech vám to zasponzorujú 4% qeer filcky!

Matrix Resurrections (2021)

Fakt 1: Resurrections je ešte horší než Reloaded & Revolutions, ktoré sami o sebe stáli za prd. Fakt 2: Prvý Matrix si mal zachovať dekórum ako jedináčik, a nie sa potom v pokračovaniach utápať vo svojej vlastnej dementnej pseudo-filozofii. Fakt 3: Na filme je vidieť malý budget, do očí bijú exteriéry, ktoré sa točili v štúdiu, no a efekty sú kapitola sama o sebe... neskutočná fušerina. Resurrections si nezaslúži ani len zľutovanie z nostalgie. No a záverom ma ešte napadá Fakt 4: nenájdete tu jediný gadget, ktorý by zkultovel - ako Neove brýle, alebo vyskakovacia Nokia8110...

Hawkeye (2021) (seriál)

Clint Barton patrí spolu s Natashou Romanoff k najnemožnejším z Avengerov a seriál ma v tom len utvrdil. Skazu dokonala prdelatá a obézna Yelena. Najlepší moment seriálu - fake muzikál "Rogers", ktorý svojou demenciou ukázal, čo si myslím o MCU.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Ak by toto bolo moje prvé stretnutie so svetom RE, tak by som nemal absolútne šajnu, o čom to vlastne bolo... a to je na reštarte, reboote, či čo to vlastne je, zásadná chyba.