Soudce (2014)

Neviem presne nakolko je to dobry film, ale rozhodne su v nom skveli herci. Robertovia a Vincent si idu silnu zalezitost. Bez nich by to asi bola pomerne nuda, ale su tam, takze to rozhodne ziadna nuda nie je.

Dárce (2014)

Equilibrium zmiesane s Divergent. A kedze aj tie su obe len upravene napady prevzate z inych filmov, cely cas pri pozerani nielen ze viete co sa stane v dalsej scene, ale hovorite si, ze v ktorom filme ste to uz videli. Jedina nadej aspon zo strany postav je zo zaciatku v Bridgesovom Giverovi, ale aj tu v druhej polke vykreslia ako patetickeho deduska a je to cele v keli. Kludne si usetrite cas a vyhnite sa tomuto pocinu sirokym oblukom.

Vejška (2014)

Proste nuda.

John Wick (2014)

VEEEELICE podarena zanrovka! Takto ma to bavi. Keanu so svojim nulovym "face expression chartom" tu uplne sedi, lebo John je vlastne nonstop nastvany. Bojove sceny vypiplane, headshoty sa daju pocitat na kila. Atmosfera dokonala a cele to ma neskutocne solidne "fluidum" za ktore davam 5tu hviezdu!

Mstitel bezpráví 2 (2014)

Najsolidnejsie 3 hviezdy ake som kedy udelil. Ten film ma vela dier,ale tak skvelu atmosferu a baviace (sa) ustredne duo, ze mu prepacite vsetko ostatne.

Zuřivá salsa (2014)

Pohodovy film, ktory vyslovene neotravuje, ale ani nepriklincuje do sedacky. Proste dobry poloromanticky film na rande, ktory zvladne pozerat aj muzska cast dvojice :)

Vampire Academy (2014)

Bavil som sa celkom dobre. Ale v podstate len ked bola na obraze Zoey Deutch. Jej besprostredne herectvo s perfektnymi hlaskami stoja za pozretie. Vdaka nej pridavam 2hu hviezdu. Mimo nej je to ale neskutocne zly film, od hercov cez scenar az po efekty.

Kandidát (2013)

Musim sa priznat, ze ma celkom opantal vizual. Miestami bol dokonca az taky dobry, ze som sa cudoval, ze herci hovoria po slovensky a nie po hollywoodsky. Este trochu lepsie zamaskovat product placement a bolo by to uplne fajn.

LEGO® příběh (2014)

Z traileru som cakal este vacsi napor na branicu, ale v principe nesklamalo a prijemne pobavilo. "Eeeeverithing is awesooooome!" :D