Superman 4 (1987) odpad!

Nic není tak jasné. Zaslouzilej odpad. Se ctí.

Rampage Ničitelé (2018)

Tak je to tady povedlo se. Sice jen o krok lepší než Jumanji ,ale i to se počítá. Jenže jen pro info: na hovno můžete dát mašli ale hovno bude pořád hovno-jen menší jak Jumanji.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Jako Tom stárne a je to dost znát. Nemůžu si ale pomoct tim pro mě s každým dalším akrobatickym silenstvim Ethana Hunta stoupá na ceně. Film ještě pořád nepadá do nicoty a je stále tim M:I se svým osobitým stylem a akcí.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Je to nadupané. Začátek začne mírným šokem a pak se to krásně veze az do Brutálního konce. Úžasné jako nikdy.

Ant-Man a Wasp (2018)

Snadno se to zapomene. Je to dobre ale neni to takové jak zbytek Avengers. Prvni Ant-man byl taky to samé. Musim priznat že sem si ho chtěl pred timhle ješte připomenout ale pak sem se na nej vyprd. 80% humoru hovna, sem tam jakoby vypadky v ději, částečná nelogika. Něco prostě triky a efekty nevyzehlej. Tragický prechod Fishburna k Marvelu a prilis málo Michelle Pfeiffer. Šlo to, a jen jednou mi to stačí.

Malý Sheldon (2017) (seriál)

Hned to chytlo. Hezký příjemný humor. Silné momenty a herci jedna báseň. Trefa.

Tomb Raider (2018)

Znalý videoher myslim si, že tudy cesta nevede ačkoliv je výtah slušný nemůže být tim hitem co předloha. Průser je ,že to bylo jasné už od začátku. Lara není ten monolith jaký má být a dojem vůbec z celeho filmu je ten že skončí ještě nez vubec začne.

Přátelé (1994) (seriál)

Tohle je prostě krásné. Přátelé co sem nikdy neměl a tolik sem přesně takové chtěl. Oplakal sem jejich odchod z Monicina bytu za zvuku kytary a smutných záběrů. Škoda že se XY série upustilo od humoru přátelům vlastní a lehce zklouzlo do trapnosti a mírných absurdit. Těmto hrdinům se to ale odpouští. Díky přátelé byly jste nejlepší.

VALL-I (2008)

Naprosto geniální a srandovní. Zajímavé jak se film dobře pamatuje. To asi tim že moje dítě na něm jede každý den a já s nim.

Znovu zrozen (2016)

V podstatě další v řadě filmů jeden proti armádě. Teď jiné efektivní pohyby a nakrucovani se, uhybani se kulkam a jen další bláznivé absurdnosti, které se táhnou polovinou tohoto krvavého psycha. Aby jsme nakonci zjistily, že hrdina toho filmu je jen vysmatrany kuřák. 10% rovných.