Útok z hlubin 2 (2018) odpad!

K smichu. Malem sem se zesral když si pipina zapla neopren přesně na tom místě kde má a rekla že malý žraloci jsou horsi nez pirane. Strašná mrda.

Avengers: Infinity War (2018)

Od začátku tempo. Silné scény a jen drobné pauzy na vydechnuti. Totálně odrovnavajici momenty se v podstatě trumfuji celý film. ILM má jakoby svou exkurzi v tomto drahém filmu a je jasnou páteří zábavy v této podívané kde to jí vyloženě preteka. Humor je nyní v pozadí a nastupují emoce, které bolí a prožíval sem je téměř s pláčem. Fandové vědí na co narážím. Musim podotknout, že tady vyhrává původní znění s Atmosem. Postavy sem tak cítil ještě mnohem lépe a intenzitu zážitku tak 56kanalovy zvuk prohloubil až do morku. Co říci závěrem je jasné. Tohle byl ten nejlepší Marvel.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

V podstatě žádná pozitiva. Minimum fakticky vtipných scén. Časté závany nudy a hromady traparen s toho veledila činí jasného adepta na průser roku. Nechce se mi ani trochu věřit kolik ta hrůza vydělala. Rockem to být nemůže pac ten jednou mrdou za druhou k demeci filmu prispival dilem největším.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Film se narodil pro mě. Je ztělesněním všeho co mám rád. Jako bych se dival do nějakého ráje plného rozkoše a do toho všeho drsně elektronický zvuk plný ran a basů. Sto procent. To je mé hodnocení.

Jason Bourne (2016)

Je to jasný jak facka. Film je prostě stejnej jako ty ostatní. Hlavní hrdina se zase skrývá. Pak se najednou objeví a dá dvoumetrový 120ti kilovy gorile jednu ránu a vše vyřeší. V tomto duchu je ZASE celý film. Závěrem pak zase všechny utře a zmizí při hraní té Bournovske melodie-ZASE. Musim přiznat že po skončení filmu nak nevim proč se zase vratil. Možná se třeba bude muset vrátit Jeremy Renner. Nebo ten už umřel? Já nevim. A neni to JEDNO!!!!!

Propast (1989)

Geniální film s věčným tématem v podobě ruského nebezpečí v kombinaci s jasnou vizí mimozemské entity na dně moře. Zvědavost a vstah muže s ženou na jedné straně strach z neznámého nepřítele, a fobie labilniho vojcla na straně druhé. Totálně věrohodné scény navazují mrazivé napětí. A němý úžas zase triky od ILM. Mam jakysi dojem že se vše ve filmu jakoby předhání v perfekcionismu což vede nezadržitelně k pěti hvězdám. Film je jediný svého druhu.

Batman a Robin (1997)

Zda se že si z nás někdo dělá obrovskou prdel. Průser napříč celým repertoarem vsech zúčastněných bez vyjimky. Porad je to ale ještě divatelne ale na hraně. To co mělo ve filmu hrat prim je k smichu a triky a efekty k placi. Na sve si mozna prijdou teplousi pri cumeni na prdele a kozy v kůži.

Hora mezi námi (2017)

Nelibilo. Filmu sem za každou cenu chtěl dát šanci hlavně kvůli hercům v hlavní roli. Jenže to nešlo. Film byl totiž až příliš absurdní.

Black Panther (2018)

Zaporak mohl Serkise dostat do Vakandy hned na začátku a hlavně mi je divný že by si syn kriminalnika mohl upřednostňovat právo být králem když je vlastně sám kriminalnik a ještě ve Vakande nikdy nezil a nemá africkou matku. Navíc vypadá jak Dr.Alban a svým rapem a drsnymi pohyby je spíš směšný se svymi pupinky a zlatými zuby. Nicméně je to nádhera. Triky exteriery interiery napady prvky jsou pojistka dokonalé zábavy. Krom B.Jordana samý sympataci a sympatacky. Humoru akorat a dramatu taky. Libilo se na pět

Thor: Ragnarok (2017)

Humor mě ve filmu dost irituje. Průser je že je ho tam 90%. Tenhle Thor už nejni takový pohádkový a bozsky jak byl. Chybí prvky romantiky cti a nějakého faktickeho smyslu. Komedie jež maskuje brutální a demonicke choutky dobře stavene zaporačky, jež mi jediná nevadí. Thor trapnej, Hulk trapnej, Urban trapnej o Goldblumovi ani radši nemluvim. Idris Elba pro jistotu jen mává mečem. Valkyra jak z reklamy na O.B. pro komfort. Svetli moment prijde až když obří buvol zničí říši a ta vybouchne. Takže to dopadlo dobře. Sotva 50%