Pod vlivem úplňku (1987)

Na Cher se dobře koukalo, když byla ještě soudná... A souhlas s Kleopatrou, tahle role prominentnímu synovci sedí.

Kravaťáci (2011) (seriál)

První řada inteligentní zábava, půlka druhý ještě pořád, pak se mi to trochu začalo rozpadat a ve třetí mi přišlo, že je samotný překvapilo, že točej dál. Ale rozhodně to někdy dokoukám alespoň na konec čtvrtý.______tak třetí jenom kvůli Rachel a Doně :)

Kingsman: Tajná služba (2014)

Ouuuu, škoda, že mě nikdy nebraly Bondovky. Filmařsky není co vytknout. Nemít tam ty hračičky... SPOILER....jako neprůstřelnej deštník a spol., dal bych o jednu víc.

Policejní odznak (2002) (seriál)

Tak teda nevim. Někde jsem tu našel mezi komentama odkaz na The Wire, že prej toohle je lepší.. CO...o..ŽE? Naprosto nepravděpodobná machostory, vydržel jsem tři díly a kroutil se nad stupiditou hlavní postavy i obsazením. A to mám rád Marwa ze Sin City. Škoda investovaný energie do snahy najít barvy tam, kde nejsou. Aha, už to vidim, koment http://www.csfd.cz/uzivatel/37166-cervenak/.... Bože, jak to může mít tak vysokej rejting? Z obavy, že jsem třeba nepochopil něco zásadního, z vrozený slušnosti a ovlibněn davem dám jednu. Ale nerad.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

tak nevim, prvni serie jo, dobry, duha, ale jo, taky dobry, ale jsem po tretim dile treti uz me to nebavi.... takze za dve serie, ctyri, za zbytek pro me ted jednu. z toho uz asi uplne se cti nevybruslej, vzdam to. drzi to uz jenom pan probacni a Cocney Kelly, to je malo. a stejska se mi po Nathanovi.-------nádech, přežil jsem nástup nacismu a hele, Rudy. Čtyři si rozhodně zasloužej. Kdybych byl teenager, dal bych to nejspíš z první. Škoda, že se každá látka vyčerpá, Misfits by se dali vydržet dlouho.

Grandhotel Budapešť (2014)

Takovyhle filmy mam rad. Nikam se to necpe, nikomu to nic necpe, na nic si to nehraje, nenuti to premyslet o nicem. Jasnej pribeh, Edward Norton ve vedejsi roli a SPOJLER nenasilnej happy end prostej veskeryho kyce, povedena scenografie dokreslena originalnim digitalem ala Baron Prasil, pro mne dokonala oddychovka. Za pet.

Kolja (1996)

Trochu prvoplánový.