Elitní zabiják (2014) odpad!

Som clovek co dokaze odpustit Willisovi vsetko a nesnazim sa film kritizovat za kazdu cenu lebo sa snazim najst vyzdy nejaku snahu a nieco pozitivne,ale toto bola nekonecna a neskutocna sracka.a som si takmer isty ze tu by zahviezdil aj Lorenzo Lamas!!!

Maggie (2015)

Arnie sa nám nasral,a ukázal nám svoj najlepší HERECKÝ výkon.inak by to bolo za 1 hviezdu!!!

Hacker (2015)

Kritiku tu podaktorych absolutne nechapem.priznam sa Mann je reziser od ktoreho som vzdy dostal co som chcel,ale tu som si isty nebol.....Ale Fuck off!!!!! tak jak to robi on to nerobi nikto iny

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

a to som myslel ze taketo hodnotenie nikdy ziadnemu filmu nedam,ale naopak.uz som videl vselico,ale v takuto sracku som ani nedufal.

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Slovenský dr.house vôbec nieje nevydareny

Joe (2013)

Velmi zasluzene.hlavne Cage a mlady su velmi dobre vybrana dvojica

Na hraně zítřka (2014)

Toto som nečakal!!!!!Nenormálne dobrý Bill Paxton ma zabil :).Je to jeden fantastický film.Ale posledne dni vždy keď sa zobudím púšťam si to zas.Asi budem musieť nájsť Omegu :(

Amazing Spider-Man 2 (2014)

nechapem hodnotenia ktore tu niektory davaju.Spiderman je komiksovo mlady a v obleku spidermana pekne uleteny fagan co zatial dvojdiel Amazing Spiderman do bodky naplna.Raimiho verzia s Maguirom ktory uz aj ako herec na pohlad posobi ako postihnuty z psychickymi problemami sa komiksovej verzii velmi vzdaluje.u mna jednoznacne ale jednoznacne vedie Webova verzia.sympaticky hlavny hrdina,este krajsia hrdinka..(keby na konci prveho dielu vystrela kopyta Kirsten Dunst nevyronim ani slzu!!!.U mna je to za 5 hviezd a dufam ze sa dalsich dielov dockam.

Oldboy (2013)

Ja ako nedotknuty korejskou verziou a neznaly toho o co pojde mozem len a len chvalit,vlastne ani neviem preco som tych hviezd nedal 5.tento film je skvely