Twilight sága: Zatmění (2010) odpad!

Proč sakra nedaj švédskou trojku? Člověk, upír, vlk. Největší zneuctění kultu upírů a vlkodlaků.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Přišel jsem na to proč je tenhle film tak oblíbený, je to prostě tím že tihle "hrdinové" jsou stejné blbý, jako většina soudobých teenagerů.

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (seriál) odpad!

Tak to už je fakt vrchol, vykrádačka Star Treku, Wing Comandera, Battlestar Galactica a další skvělých původních sci-fi námětů a už jen podle pilotu, špatný scénář, příšerná režie, ježiši vážně 75. nejoblíbenější seríál?? Vkus sci-fi fandů jde z kopce!! Koukám se na to abych si nepřipadal hloupě, že jsem vše odsoudil podle pilotu, ale vážně moje filmová intuice je skvělá!! V devátém dílu první série, sportují trénují a nemají co jíst, sakra těhle blbostí je seriálová Hvězdná Brána plná, kritizujete Promethea za scénář vážně? Ježiš, vysílačky Motorola pocházející z roku 2000, já vím že tohle každý neví ale kdo to ví musí se smát a připadat si že se kouká na parodii.

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Série s nejhezčí holkou!! A správňákem kterej nechal vyhrát ženu, bojím se ale že ho veřejnost nakonec měla spíš za hlupáka.

Kniha přežití (2010)

Pořád jsem čekal kdy se tam začne něco dít ale nějak jsem se nedočkal jen samé na půl dotažené scény, celek pak působí rozpačitě a nedotaženě.

Dennis - postrach okolí (1993)

Kombinace Matthau, Lloyd a Gamble naprosto překovává veškerá očekávání. Skvělá komedie o malém nešikovi roztáčejícím neuvěřitelnou eskapádu všelijakých katastrof a trapně komických momentů. U mě jednoznačně lepší než Sám doma, skvělé zpracování původně komiksu, bravo!!!

Vzhůru do oblak (2009)

Naprosto jedinečně odvyprávěný příběh, když jsem byl malý snil jsem o tom jestli by se dalo s hodně balonky vzlétnout, boží!!