Všemocný (2011)

Skvělý Bradley Cooper!! V tolika polohách dokáže přesvědčivě hrát jen Hollywoodská herecká elita. Tragikomický scénář plný zvratů a propletenců baví od začátku až dokonce a zanechá dlouhodobou vzpomínku, ale nezůstane nuceně návykový:)

Krvavá hostina 3: Šťastný konec (2009)

Je to sice neuvěřitelné ve srovnání s jinými hodnotiteli, nic méně jsem viděl jako první Šťastný konec a ten mě přiměl podívat se na jedničku a dvojku. Je to hnusný, masakroidní, ale hlavně i vtipný, má to takovej svůj styl a originalitu jako celek i když film hodně kopíruje určité nápady. Pocítil jsem u toho lehkovážnost podobnou jen filmům ala Desperado, Od soumraku do úsvitu, El Mariachi, Auto zabiják, Planeta teroru, ale tak nějak po svým!!

Liga výjimečných (2003) odpad!

Neuvěřitelný nesmysl. Poprvé v životě jsem v kině usnul!!!

Spanish Movie (2009)

MOC dobře jsem se bavil!!! Nejlepší parodie na totálně vykalenýho člověka v zešikmený pozici, sem myslel že se poseru smíchy!! A určitě nejlepší para mix parodie Superman/Matrix!!

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Výborná parodie na rádoby teroristické války a na všechny ty agentský filmy a hlavně nezapomeňte pěstovat porost!!

Periskop nahoru a dolů (1996)

Více než jen dobrá parodie na většinou válečné, nebo jinak vyhrocené filmy o ponorkách.

Ten Největší (2007)

Nenadchne, ale ani nezarmoutí, na filmu je vidět že když člověk chce nebo musí, naučí se bojovat i Rob Schneider.