Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Vážně dobrej seroš, který se od druhé poloviny začal měnit na něco dost nevkusnýho, ale celkově pořád pět hvězd, minus jedna za to jak to dopadlo, po odchodu Roberta Sheehana.

Korsický případ (2004)

Hodně jsem se u toho nasmál, hodně se pobavil a nemohu jinak, dávám plnej počet!!

Pokojný bojovník (2006)

Není to špatný, ale tak nějak přehnaně zpomalený, jak je ten výraz.. eeee nooo, řeknu to po svém, prostě jsem měl někdy z filmu pocit jako kdybych seděl na záchodě a tlačil.

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Vynikající scénář!! Vynikající kostýmy a lokace! Vynikající kamera a režie.. a to nejlepší na konec neuvěřitelný a Vynikající Johny Depp a Al Pacino!! Kýčovýté hodnocení?? Říkáte si? Ano, ale takový je přesný opak k filmu Krycí jméno Domnie Brasco. No nejsem já to ale chytrák!!

Zběsilý útěk (2006)

Asi je tenhle komentář naprosto zbytečný, ale chci tím vystihnout zbytečnost k tomu filmu cokoliv říkat, hvězda snad hovoří jasně, je to nepřístupný film. Ale přeci jen. Když se Vám zalíbí filmy jako Donie Brasco a to je vlastně všechno, tak nemůžete takovýmhle patlanicím prostě už nikdy přijít na chuť:D I když vražda dvou vražedných pedofilů byla v podání Vera Farmiga monstrézní a ta hvězda tam není z prdele, ale fakt dětem tenhle film fakt nepouštějte!! Dospělí jedinci by se na film rozhodně neměli dívat v okamžicích kdy jsou na vážkách být, čí nebýt, protože dost dobře po shlédnutí hrozí vybrat si nebýt:D Nu nakonec jsem toho napsal celkem dost, doufám, že to stačí dost na to abych zesměšnil těch pro mě nepochopitelných 79%??!!

Mravenec Z (1998)

Nezapomenutelný zážitek nejen vizuální ale i intelektuální:)

Burák a Bludička (2006)

Stejně legrační jako Auta samotná, je to fenomén ale pro mě je nejlepší Mravenec Z a vždycky zůstane.

Barva peněz (1986)

Dokonalá kombinace staré a nové školy v podání Newmana a Cruise, dokonalá záležitost, která z poměrně fádního kulečníku dělá adrenalinovu akci!!

Oni žijí! (1988)

Ty brýle nejsou potřeba aby si člověk všiml že je něco sakra špatně!! Podle komentářů sem chodí taky pár emzáků!!:D