Avatar (2009)

Ty dvě hvězdy dávám především za zajímavý nápad a Sigourney Weaver, jinak je to naprosto podprůměrný film, založený na digitalizaci. Absolutně nechápu takovou diváckou odezvu.

Počátek (2010)

I když má film zajímavý námět, jako celek mě ale nikterak neuchvátil. To co dokázal Matrix, tenhle film neumí:D

Strážci - Watchmen (2009)

Tenhle film má osobnost!! Je dost jiný než ty ostatní. A ač je tam ten nej doktor Manhatan, Roršach a Komediant, jsou prostě husťáci!!:) Bohužel svět řídí a frašku z něj dělají zmrdi které ve filmu zastupuje, ani mu na jméno přijít nemůžu, ale zabil Komedianta..

Živí mrtví (2010) (seriál)

Musím říci že je to dobrý seriál, dobří herci dobrá režie, masky ale ten scénář??polda v tanku s otočnou kulometnou střílnou ve věži a to nemluvím o děle ve věži a oni s tím nic neudělají??!!to je seriál o zombíkách?asi zapracovali cenzoři nebo vážně nevím, ale chybí tomu šťávička a to co je na filmech, seriálech o zombíkách super, prostě řežba jak sviňa!! Na místo toho poslouchám jak nejdřív řeknou byl to ten a ten uctěme jeho památku, pak ho rozřežou a pomatlaj se tím hnusem od hlavy až k patě.

Pán prstenů: Návrat krále (2003)

Nevím přesně proč ale závěr mě popravdě nikterak nenadchl, asi to bylo tím že přišli duchové a vyřešili to:D Mě to přišlo nezkutečné kýčovitý!! Ale beru jen jednu hvězdu.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Dalo by se do jisté míry hovořit o plagiátorství, jelikož je evidentní kde Jackson hledal inspiraci, nic méně ten pocit, který ve Vás film zanechá, to dovedl pouze Matrix a před ním Hvězdné Války.

Space Jam (1996)

Trochu pod úroveň pro Loony Toons, ale Jordan není špatnej herec, na hráče bastetballu to fakt jde.