Děti noci (2008)

Hořkosladce melancholický film o lásce a zradě:)

The X Factor (2004) (pořad)

Nevím čím to je ale počeštěné reality show líbí a ty britské a americké těm nějak nemůžu přijít na chuť.

Nesvatbovi (2005)

Vtipný, dojemný povinnost pro každého, myslím že tenhle film se nelíbí akorát holkám, který tyhle dva týpkové sbalily na svatbě tedy všem těm před těmi pravými:)

Živí nebo (ne)mrtví (2007)

Odpadní záležitost to není, ale jedna hvězda není ospravedlnění. Masky? Cože? Po kalbě vypadá člověk působivěji jako zombie než ty ve filmu!! Ale něco na tom nemrtvém hnusu je, asi hudba, občas vtipné okamžiky, ale jinak většinou uspávající nůůůůdáááá!!! Vlastně je to hororová komedie, ale spolehlivě uspává, než rozesmává a děsí!!:)

Bůh masakru (2011)

Jen na málo inscenací se dá koukat znova a znova, tohle je ale jedna z těch u kterých to možné je. Podání všech zúčastněných a přerod filmu, který začíná povrchně, formálně a končí otevřeně komicky osobně, je vážně brilantní!! Absurdní a křečkovité!!:D

Jiná země (2011)

Film tak matoucí jak matoucí je i jeho konec, není to matoucí? Kupodivu se na to vše dá koukat a nejen to!! Film se dá i dokoukat a to s velkým zájmem a nadšením(jinak bych nevěděl že má matoucí konec)!! I když jsem použil lehce maximalistická slova je tenhle film tak minimalistický, ale v tom je právě to kouzlo minimální film s maximálním efektem. Napadlo mě připodobnění k Jsem číslo 4, ale na místo testosteronového scénáře ujíždíme na estrogenovém koktejlu a ten já rád:) A nezaškodí i nenuceně lehlá melancholie s hlubokomyslným podtextem sebereflexe a schopnosti se vypořádat se svými činy a rozhodnutími.

Tak jde čas (1965) (seriál)

I když je seriál beznadějně špatný, nebojím se mu dát pět hvězd protože vím, že i přes to špatný zůstane!!:D