Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Vlastně nevím proč se mi to líbí, je to vtipný takový idylický až pohádkový a sou tam pěkný holky!!

Proboha! (2008)

Skvělý dokument!! Škoda že je na uvědomování si posledních slov filmu už dost pozdě.. Tomu týpkovi nikdo neřekl že to vyhrajou vždycky ty největší cvoci??! Jak říká Dexter.. A stane se to znova a znova a znova..

Hancock (2008)

Zajímavý příběh přišlo mi jako bych si také měl na něco vzpomenout a nevím na co:) Vtipný, dobrej spád těším se na dvojku.

Posel budoucnosti (1997)

Tu hvězdu dávám z jakési lítosti, která ostatně provází celý film, děsně lítostivej biják.

Air Force One (1997) odpad!

Další naprostý omyl Garyho Oldmana a v tomhle případě i Harisona Forda.

Bratrstvo černé pracky (2002) odpad!

Podávat leda jako spolehlivé dráždidlo pro bulimiky:D Dokonce i Harris tu není vůbec, počkej si, boží!!

Moon (2009)

Sam Rockwell se tu moc nepředvedl, ale i přes to tuhle nezkutečnou nudu dokáže udržet na třech hvězdách ode mě.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Film ve kterém Matt LeBlanc dokazuje, že umí hrát i něco jiného než stupidního člena party z Přátel, ne vážně mě překvapil. A naprosto zklamal Gary Oldman, že roli po přečtení scénáře přijal!!!

Ztracen ve vesmíru (2011)

Je z toho cítit 2001: Vesmírná odysea, ale tak zvláštním způsobem jako by se jednalo o samostatný příběh jedno z členů posádky který také nepřežil cestu k Jupiteru v Odysee. A mě se to díky tomu hrozně líbilo, film nemá žádnou logiku a nevíte kde jste, celou dobu, myslím že pocit který může při podobné situaci člověk prožít je filmem prosáklý a spolehlivě se přenáší i k divákovi, moc dobré kam se hrabe Moon!!

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Kdyby to bylo možné dám filmu hvězd 6 a možná klidně i 7, božsky jsem se bavil od začátku až po poslední vteřinu před závěrečnými titulky. Navíc mrazení v zádech ve spojitosti s úmrtím Heathera Ledgera při natáčení, film řadí do kategorie ve které je mimo jiné třeba Vrána nebo Hra smrti 2, mající v podstatě společné dva jmenovatele, významnou charismatickou osobu v hlavní roli a podivný příběh zahrávající si tak trochu s ďáblem. Bravo!!