Extrémní svahy (2005)

Pěkná dokumentární dvouhodinovka o snowboardingu. Skvěle zpracováno, hudba ,střih , kapka historie hezky shrnutá do jedné hodiny , a ten adrenalin . Seděl jsem přikovaný na zadku a sledoval skvělé záběry hor po kterých sviští Terje.Nemohu se dočkat až napadne sníh :D

Temný rytíř povstal (2012)

Naprosto monstrozní ,úžasné ,luxusní ,výborné ani tato slova nedokáží popsat jak jsem z tohoto filmu nadšený . Chvílemi jsem váhal kdo je lepší jestli Heath Ledger nebo Tom Hardy , po herecké strance asi Heath Ledger jokera zahrál na vybornou v minulém díle ale závěrečná bitka s Christianem Balem a Tomem Hardym me doslova uchvátila .Christian Bale je můj nejoblíbenější Batman.Anne Hathaway se na Cat woman hodí a její sladká prdelka .. :) Film plný akce , dokonalé hudby , nemám slov. Epické zakončení jak slibovali takže já jsem velice spokojen za mě bych dal i 6 hvězd kdyby to šlo :)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Já jsem kur*a raketová inženýrka a proto jdu okomentovat tento seriál :-). No když jsem viděl první a druhý díl byl jsem zděšen že něco takového může existovat , tolik sprostých slov za sebou jsem ještě nezaslechl a odmítl jsem se na to koukat ale pak jsem si řekl že teda zkouknu ještě jeden díl a ted jsem na tom prakticky závislej . Škoda že Robert Sheehan se v dalších dílech nenachází ty jeho nechuťárny byly fakt božííí ale Joseph Gilgun mi dává taky pořádně zabrat .Lauren Socha a to její já jsem kur*a raketová inženýrka mě vždycky dostane , a tentokrát musím pochválit český dabing protože ten se povedl u Lauren úžasně takže palec nahoru pro Terezu Bebarovou. Připadne mi že určitým způsobem je v každém díle nějaké to ponaučení , třeba že mrtví by měli zůstat mrtví . Jinak tento seriál jsem si zamiloval a hážu k sobě do topky a dávám 5 hvězd.

Forrest Gump (1994)

Skvělý příběh ,herci,soundtrack a milovaný poručík DAN ;) film výborně odvyprávěný u kterého se rozpustím jako máslo na pánvičce a mohu se rozpouštět pořád dokola. Tom Hanks skvěle zahrál a myslím že toto mu přesně sedí. Určitě si to zaslouží 5* a nejoblíbenější místo v žebříčku. Hláška kterou používám pořád dokola :Utíkej forreste utíkej mě nikdy nezklame :D Doufám že nejsem sám ;)

Ghost Rider 2 (2011) odpad!

Ghost rider 2 nemůžu uvěřit že dostal tak vysoké hodnocení , když už teda přišel na scénu GHOST RIDER tak se tam 5 minut pohupuje ze strany na stranu jako kdyby si dal nějaké éčko. V pulce filmu jsem si myslel že se fakt z toho kina sbalím a odejdu . Oproti jedničce která byla dobrá a stačilo na skouknutí to ´´Switch Off,, tak tady vás to nezachrání . Dal bych jednu hvězdu za COOL Ghost ridera, a to že sem to v tom kině teda nakonec vydržel ,ale nezaslouží si to nic než odpad

Mrtvý vesmír (2008)

Nuže , jsem milovník této hry , pro mne druhá nejlepší hra takže jsem si hezky doplnil příběh. Spousta krve ,masa ,sprostých slov ,vnitřností ,zubů ,pojídání za živa ,končetin a hlavně spoustu mrtvol to je prostě moje :). Občas jsem měl sto chutí zakřičet střílejte na končetiny ( nejúčinnější způsob zabití ) ,seděl jsem na zadku jako přibitý a byl zažrán do filmu který mě v táhnul do děje ,musím říct jsem sem měl ten nádherný pocit strachu jako u hraní Dead space , občas nějaké to hnutí stínu ,hnusné zvuky kousání a řvaní. Zrůdy byly zachovány jako ve hře kde jsou už tak nádherně nechutní , takže za mě 4 hvězd.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Z rychle a zběsile se stala akční střílečka plná akce a svalů , ale nadupané auta žádné a to mi vadí , proto miluju Rychle a zběsile 1 , nadupaná auta ,závody a tady se to všechno ztratilo, jsou tu i výjimky ale když jdou zavodit o porsche tak je hned záběr jak vyhráli , ano bylo jasné že vyhrají ale mě tam chyběl ten závod. Vin Diesel opět drsňák který si nic nenechá líbit od policisty Dwayn Johnson. Jako nový film plný akce super , ale jako pokračování super jedničky která sršila nadupanýma autama ne . dávám 3 hvězdy za to že jsem se dobře bavil a nenudil se .

Jackass 3 (2010)

Tak takhle jsem se ještě nenasmál , miluju když lidi padají taky proto koukám na Wipeout. Opravdu parádní kaskadérské scénky, úchylné ,vtipné a bolestné pro herce/kaskadéry . Až na některé opravdu nechutné scénky např : Sweatsuit cocktail (Koktejl plný potu ) …. U tohoto se mi opravdu zvedal žaludek. Na jackass jsem se musel kouknout vícekrát , pak jsem to ukazoval přátelům a vždy jsem se i po 10 smál , takže účel to splnilo a za mě 5 * . Johny Knoxville opět parádní .