• Thriller

Řeka (2012) (seriál) odpad!

Další stupidní seriál. Těšil jsem se, že si vychutnám krásnou džungli, ale první díl se odehrával v lodi někde ve studiu a druhý díl v noci, zřejmě někde ve skleníku tropických rostlin. Bez napětí, bez akce a bubáka nám ukáže barevno-černobílá třepající se kamera. Navíc MATKA VYPADÁ MLADŠÍ NEŽ SYN!

Dirty Movie (2011) odpad!

Na film jsem se díval, protože v seriálu "OZ" byl Christopher Meloni skvělý. Film DIRTY MOVIE je ale nudná slátanina plná sraček.

Útok dvojhlavého žraloka (2012)

Docela zajímavý nápad. Neherci byli dost žalostní. Ale chápu, že holky byly vybírány hlavně kvůli houpajícím se kozám, protože všechny měly silikonové pětky. Žralok s dvěma hlavami kousal často, takže akce tam byly :-) A dokonce jsme se i nasmáli, když kapitán - profesor, měl bebínko na nožičce a řval, jako by ho nasazovali na kůl. Film má docela dobré hodnocení v zahraničí 50-83%. (83% má film hodnocení v RUSKU!)

Úkryt (2011)

Hrozně nesympatický herec. Vyloženě by se hodil na úchyla v horrorech. Pokud by toto psychologické drama spojili s katastrofickým filmem, tak by to bylo super. Takhle je to pouze drama o vztazích.

Switch (2011)

50% - docela napínavá kriminálka. Komedie? V žádném případě. Označení je zcela mimo. Ženská si přes internet www.switch.com vymění s jinou ženou byt, jen na určitou dobu, aby si odpočinula a začala nový život. Po návratu chtěla být jiným člověkem. Vymění si s neznámou klíče, koupí letenku a vyrazí. Jenže vše se zvrtne. V domě je mrtvola a ona je hlavní podezřelá..... nikdo ji nevěří, A Policie? Ta nedělá nic.....

Hidden 3D (2011)

Zajímavé prostředí, sympatické herecké obsazení (žádní amatéři!), dobrá kamera a zvuk! Bohužel, bez napětí a krve.

Tajemství starého hotelu (2011) odpad!

HORROR s velkým P. (P jako píčovina). Znáte ten typ filmu, kdy při sledování ležíte a neustále se nudou převracíte na pravý bok, pak levý bok, na záda a břicho. Pak Vás začíná bolet hlava. Jste nevrlí, začíná Vám vadit každá maličkost a nakonec se modlíte, aby ta sračka skončila. Tak to je přesně ten typ filmu. Hrůzou mi stály vlasy jen ze samohrajicího piána. MEGASHIT!

The Watermen (2011) odpad!

1. Na film jsem se díval na 3 x s dlouhými přestávkami. Nudilo mne to, ale pořád jsem doufal, že se to rozjede. 2.Filmy si obvykle pouštím ve zvuku DTS, Dolby Digital. Tohle jsem si musel pustit stereo. Tak hrozně nekvalitní to byl zvuk. 3. Sympatické obsazení, ale zcela bez talentu! To nebyli herci, ale zřejmě nějaký výběr na střední škole. Naučené dialogy, které div přímo nečetli. Styl ala seriál Ulice na Nově. 4. Krev, brutalita? Já ji tam neviděl. Zapíchnuté vidle v noze a vyřízlý silikon, toť vše. 5. Rybáři mluvili jako roboti, nebo možná měli v krku strojek po totální laryngektomii.

Pařba v Bangkoku (2011)

Opakovaná sranda už není srandou. Navíc bratr nevěsty přišel o prst, ale nikomu to jaksi nevadilo, ani jemu samotnému. Zvláštní, ne? Zvláště, když hrával na hudební nástroj? Mně osobně to směšné nepřipadalo!

Muži v naději (2011)

Herce Polívku nemusím, ale v tomto filmu mi nějak nevadil. Na film jsem se díval při obědě, takže se mi dobře trávilo. V kině bych se ale asi zbláznil :-)