• Thriller

Taxidermia (2006) odpad!

Perverzní film! 1) První příběh nám ukazuje nadrženého vojáka s rozštěpem, který nonstop onanuje při sledování chcaní žen..... HUMUS! 2) Druhý příběh nám skvěle ukáže blití, zvracení, pot a tlusté lidi. FUJ! 3) Sebepitvání zaživa...... tragédie!!!

Ta zvláštní láska (2014)

Nějak nechápu, proč byl film natočen? Deprimující drama o dvou starých tetkách, které se k někomu narvou do kvartýru a přiživují se!

Tell Me How I Die (2016)

Je až děsivé, co jsou lidi schopni kvůli prachům udělat. I kdybych byl na mizině, k tomuto kroku bych se neodhodlal. Co se týče filmu, zajímavý námět, sympatické herecké obsazení a ani napětí nechybělo. Krásně jsem si zpestřil Halloween víkend. Za mně 70%. Ségra dává 80% :-)

Temná strana dveří (2016)

Dobře natočený film, skvělé herecké výkony, známé herecké tváře Jeremy Sisto ( Pach krve) a Sarah Wayne Callies (Živí mrtví)...Hezké barvy, čistý obraz, žádná třepající amatérská kamera a ve tmě bylo vše na BLU RAY verzi vidět... Popravdě, konečně letos horror, na který jsem dokoukal až do konce. Film budu muset pustit matce, té se to bude rozhodně líbit. :-) ... Druhý den: Matka řekla, že to ušlo :-)

Temné kouty (2015)

Televizní kriminálka s nesympatickou hlavní postavou.

Temné lesy (2003)

OPRAVDU PŘEHNANÉ HODNOCENÍ Zřejmě jsem náročnější divák, co se týče horrorů, ale mne prostě musí horror vylekat! Tomu pak říkám HORROR. Když jsem jel do Holandska, neustále jsem slyšel, že v Holadsku jsou nejškaredší lidi na světě. Nevěřil jsem, pak jsem ale viděl. Koukám ale, že podobně krásní jsou i Norové. Herecké obsazení filmu bylo tedy děsivé. Tolik hnusu jsem už dlouho neviděl. Co se týče obsahu filmu, "jo", mohlo to být fajn. Mně tam ale chyběly ty vraždy ala Pátek 13. Ke všemu s tím magneťákem jsem to vůbec nepochopil. Co tím jako chtěli říct. Také to neustále nahazování elektřiny. Nějak jsem doufal, že ho tam jednou někdo bacne, ale nestalo se! Takže, pokud bych tento film měl zhodnotit, dobrých bylo pouze 15 min. na konci! Což je opravdu málo.

Temné léto (2019) (seriál)

Zatím 1 díl a 40% - jen seznamování s postavami. Tak doufám, že v dalších dílech se to rozjede?

Temné léto (2015) odpad!

Nezajímavý film s nesympatickými amaterskými herci a navíc bez špetky napětí, Konec jsem zaspal, tak jsem si těch 9 minut musel pustit za trest ještě jednou, abych nebyl u hodnocení filmu nespravedlivý.

Temné nebe (2013)

Slabé, bídné a občas utrpení....