• Thriller

65 (2023)

Viděl jsem trailer a říkal jsem si:"To bude bomba". Viděl jsem film a říkám:"Bože, to je tedy píčovina". Naprosto zbytečný a hlavně nudný film....🤮🤮🤮🤮🤮

7 gwanggu (2011)

Přiznám se, že, že asiatické filmy nesnáším. Kupodivu, tento byl opravdu dobře natočen. Posledních 20 minut bylo parádních a nestvůra byla graficky vytvořena na velmi dobré úrovni.

7 pod nulou (2012) odpad!

Tak tohle byla síla. A této sračce ani nepomohl prasečí ksicht Val Kilmera. Totální chaos s komediálním koncem. Herecké obsazení otřesné a taktéž jejich výkony. A ten černoch Ving Rhames mne tak vytáčel, že se ze mne málem stal rasista. 93 minut ztraceného času.

7500 (2019)

Nemohl jsem se na toho pilota posraného strachy dívat! A vrcholem bylo, že přišel o blízkou osobu a ještě chtěl zachraňovat teroristu. To už bylo opravdu k smíchu :-)

7500 (2014)

Mám rád letecké horror-katastrofické filmy, takže já jsem se u filmu pobavil!

8 (2019) odpad!

Po 45 minutách vypnuto a navždy smazáno. Strašná sračka. Více mne zajímaly aktuální zprávy o koronaviru na mobilu, než tahle utahaná nudná blbost. .......OBSAH: Tajemná hrůza vykoupení a důsledky dohody s temnými silami. Osamělý starý muž musí navěky sbírat duše, protože kdysi prodal duši své vlastní dcery. Ale bude někdy schopen odčinit tento skutek?

8 Found Dead (2022) odpad!

OBSAH: Dva páry se vydávají na víkendový výlet doprostřed pouště. Je to dlouhá a krvavá noc vyprávěná ze čtyř úhlů pohledu.........Celý film se jen kecalo a kecalo a ke všemu skákalo do minulosti, současnosti...... na to se fakt nedalo dívat. Hloupý film bez špetky napětí.

9/Tenths (2006)

Psychologický film o rvačce o kus žvance.

Þorsti (2019)

Tak takový horror jsem ještě neviděl. Upír kouří chlapům čuráky a pak je ukousne a žere. :-) Divný horror :-) OBSAH: - Narkomanka Addict Hulda je obviněna ze zabití svého bratra, ale je následně propuštěna kvůli nedostatku důkazů. Po jejím propuštění se setká s Hjörturem, tisíciletým gay upírem. Společně musí bojovat se sektou a s detektivem, který vyšetřuje případ.