• Thriller

Blood Quantum (2019) odpad!

Začátek filmu vypadal dobře, skákající mrtvé ryby...Pak 40 minut totální nudy a amatérismus na každém kroku. Víc jsem nevydržel! 💩💩💩💩💩

Za stínem noci (2020) (seriál)

50% - zajímavý seriál, ale tolik škaredých herců....ani jedna sympatická postava a přitom jsem v Belgii byl a tolik sympatických lidí jsem nikde neviděl. Kdyby to byl holandský seriál, tak to beru, tam je zrůda za zrůdou. Je to škoda, protože nikomu nefandím a je mi jedno, kdo chcípne. Já tedy nevím, já už bych 2. sérii nepotřeboval. Vidím to jako ukončené. Ale na webu píší, že pokud bude mít seriál zisk a bude zájem u diváků, pak 2.řada bude v roce 2022 na Netflix.

Vyproštění (2020)

Dobrý akční film, já se bavil.

Vraždící gauč (2019) odpad!

To snad točil nějaký student? Po 30 minutách vypnuto. Na to se prostě nedalo koukat.

Infección (2019)

Zombie masky docela ušly, ale ty tragické herecké výkony. Ta zahraniční lékařka musela být nějaká amatérka z ulice. Ty texty někde četla, to není možné, že to tak stupidně hrála. A ten konec, to byla pohádka. Jo a za finálními titulkami ta agitace, jak to mají uprchlíci těžké, to už byla třešnička na dortu :-)

Chata (2019)

Opět se vyplnilo pravidlo, když si myslíte, že to může být dobrý film a vidíte na Čsfd vysoké hodnocení, vždycky je to píčovina. Zima, chata na samotě, milenka, co bývala pacientkou...to přece musí být dobrý horror! Hovno! Blbé a hlavně nudné psychologické drama, které s hororem nemá nic společného. 💩💩💩💩

Smrtící posedlost (2019)

Ten manžel byl ale hňup. A ta jeho kráva měla řidičák? To snad né? :-) 50% OBSAH: Rodinka vyrazila autem na návštěvu k rodičům. Velmi sebevědomý otec rodiny nedodržuje dopravní předpisy a neustále najíždí na řidiče minivanu. Jeho drzost však nebyla nepotrestána a minivan ho začne pronásledovat.

1BR (2019)

Dobrý film. Ani nevím, co bych udělal, kdybych se dostal do takové situace. Každopádně bych vraždil, vraždil a vraždil!

You Rang, M'Lord? (1988) (seriál)

Vtipný seriál, udělal jsem si maratón a podíval se na všechny čtyři série. Skvělí herci.👍👍👍👍👍 Ale viděl jsem S04E6 jako poslední, to je fakt konec? Nějaké nedokončené. :-(

Katastrofa (2019) (seriál)

Zajímavý seriál o tom, jak parta děcek jde sprejovat do továrny, kde je posléze výbuch a zřítí se celá budova. Kouká i ségra a nonstop říká:" Bože, kde vzali tolik ošklivých herců?"....no co už Velká Británie se nezapře. :-) 50%