Klub poslední naděje (2013)

Je smutné že to čo sa odohrávalo vo filme nieje fikcia ale pravdivý obraz toho ako sa ľudia stavajú k ľuďom s takou či inou chorobou, no naopak je super vidieť čo dokáže odhodlanie prežiť a to ako dokáže jeden z masy vystúpiť a urobiť niečo čo ostatný pred ním nie. Filmový zážitok na jednotku k čomu prispeli aj herecké výkony či už McConaugheyho alebo miláčika Jareda.

Veronica Marsová (2014)

Na tento film som čakala, ako jedna z mnohých fanúšičiek seriálu,dlho no nebola som, pravdu povedať, ohúrená niečím extra. Film obsahuje presne to čo verný divák potrebuje, a to je záver...uzavretý koniec. Ukazuje sa tu aký to všetko naberalo smer a aj tak ju jej zvislosť priviazala na domácu lavičku. Herecké výkony su pravdaže skvelé čo musím podotknúť, len sa zahrávam s otázkou či by si naozaj pustilo americké letectvo takého troublemakera, akým je Logan Echolls, pod strechu.

Blízko od sebe (2013)

HURÁ...dlho som hľadala film, ktorý by sa pre mna nejakým spôsobom vymykal, no a tento sa vymyká od začiatku až do konca. Keď k tomu pridáme Meryl a Juliu, ktoré sú ako inak vynikajúce, vznikne pravdaže niečo na úrovni.

Podfukáři (2013)

Nudný príbeh sa za týmto názvom neskrýva ako som si to z počiatku myslela...zase sa raz pokúšajú byť zaujmaví s čárymáry príbehmi...no tento boj sa pätici scenáristom docela podaril-keď sa nechá divák strhnúť fantáziou, celok zrazu funguje. Pravdaže božský Freedman a nejaká tá romantická "tečka" na záver nesmie chýbať..to by tam nemohlo byť napísané USA-nieže by som mala niečo proti. Dojem to namna urobilo veľmi dobrý.

Noe (2014)

Príbeh, ktorý všetci poznajú a pritom si tam predsa len Aronofsky s Handelom dovolili pripísať pár "noviniek" podľa ich fantázie. Vcelku to nebolo nič nečakané...no zároveň po záverečných titulkách bolo jasné, že bude o čom polemizovať a diskutovať. 50/50 by sa dalo povedať. Za veľké plus by som označila výkony hercov, ktoré boli prekvapivo zvládnuté na jednotku.

Pařba ve Vegas (2009)

Koniec, klaniam sa scenáristovi, režisérovi, hercom a vlastne každému, že doviedli komédiu do takýchto výšok. Fakt extrémne dobrý, vtipný a akčný..film aký si praje každý vidieť-a možno aj zažiť :D

Pařba v Bangkoku (2011)

Film ako tento neomrzí, či bude natočený prvý alebo desiaty krát v trošku inom "kabáte" no to hlavné vždy ostane...Vtip ktorým ovpýva nemôže nikto zpochibniť, nech by to bol akýkoľvek kritik. Mna osobne privedie tento film do takej hladiny kedy plačem a nedokážem sa nadýchnuť-pravdaže od smiechu!! :D

Pařba na třetí (2013)

Čo sa dá k tomuto dodať. Keď som išla do kina mala som mierny strach, že ma táto legendárna komédia sklame-veď je to predsa len tretia časť- ale po prvých scénach mi bolo jasné, že som sa strachovala pre nič. Každopádne tajne dúfam že uvidíme do Štvoricu na štvrtú, ktorá bude objasňovať scénu v záverečných titulkách!!! :D 10/10

Hotel Transylvánie (2012)

Čo sa už len dá vytknúť americkému animáku, možno to zdĺhavé omieľanie niekoľkých faktov-a aj to asi pre to, lebo je to určené hlavne deťom ...no čo celkový dojem-pobavilo a to je hlavné!

Jump street 21 (2012)

Svižné...jasné...americké...vtipné....asi 4 slová ktoré túto akčnú komediu uvedú na správnu mieru. Film pri ktorom si ja osobne púšťam zas a znovu určité scény-ako napríklad "drug scene" ...