• Thriller

Velká nádhera (2013)

Buňuel vstal z mrtvých... jinak si to neumím vysvětlit. Nad reálno not death. Když se toto hutné koření smíchá s precizní kamerou a přidá špetka, možná celá hrst, skvělé hudby, tak mi to zachutná natolik, že jsem rozčarována z prázdného talíře.

Pařba ve Vegas (2009)

mohlo to být ještě víc dada, ne tak polopatické, ale jako nenáročná kulturní vložka budiž. Aspoň vím, proč se poslední roky s alkoholem hlídám a mám vše pod kontrolou, ale nikdy neříkej nikdy. Lepší 3

Lars a jeho vážná známost (2007)

čekala jsem nějakou nad realitu, absolutní skutečnost, druhý Buňuel a ona se konala spíše typická americká lovestory. I když to typická není tak úplně na místě, avšak ten konec to totálně pohnojil. Přesně jak jsem čekala a to nemám ráda. Navíc... vím jak je těžké se zařadit do společnosti, když je člověk tak trochu nestandardní a Lars se svojí zřetelnou úchylkou nemá nejmenší problém, přímo jako od Orwella. Váhám mezi dvěmi a třemi, ale za to, že jsem napotřetí neusnula dávám tři hvězdičky

Co vlastně ženy chtějí? (1999)

jemné, klidné, uvěřitelné. I když mám za sebou odlišný příběh, stejně bych k té pětici zapadla :) a možná proto mne tento film tak oslovil.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Když má člověk naplánované manželské povinnosti a nechce se během nich vracet v myšlenkách k právě shlédnutému filmu, tak je to idální varianta. Snůška klišoidních scěn mi hodně negovala místa, kdy jsem se od srdce zasmála. Film táhnou hlavně známé xichty a jejich předvídatelné reakce. 51%