• Fantasy

Jedna za všechny (2014)

Dneska budu hodná a přestože první polovina byla pomalejší, ta druhá to rozjela naplno a splnila má očekávání a plně se mi trefila do nálady :-)

Grimm (2011) (seriál)

Kdo má trpělivost a vydrží první sérii, zjistí, že sice Grimm má pomalý rozjezd, ale o to lepší jsou poslední díly první série a začátek druhé :-) první série 70 % (konec 90 %) Druhá série první díly 95 % pak tak 90 %. Třetí série nic moc, ale pořád se do dá.

Greek (2007) (seriál)

Motivy prosté, herci hodící se k charakterům příběh očekávatelný, ale přesto příjemný. Nicméně, stejně si myslím, že Greekku by nejvíce prospěly kratší série a méně natahování.

Earth (2007) (TV film)

Krásné, dojemné, srdceryvné....Ale pokud to má být ekologická agitka, která chce změnit pohled lidstva, mělo by to vypadat asi trochu jinak. Toť otázka, třeba kdyby ty vsuvky o tom, jak si lidstvo mění svět místo rozprsknutí po celém filmu, byly dány do šokujícího závěru, možná by to také vypadalo lépe a mělo to i větší dopad na lidi....Jako dobrý dokument, ale na zadek si z něj nesednu. (btw. viděno pohledem ekologa)

Once Upon a Time in Wonderland (2013) (seriál)

Pro těch pár posledních dílů, když už Alenka měla svého Cyruse a řešilo se něco jiného, tak si to ty čtyři hvězdy zaslouží. Super, že děj byl dokončen :-)

Californication (2007) (seriál)

Ale ano, ale ne. David Duchovny předvádí kvalitní výkon, ale tohle prostě není kousek pro mne. Ale chápu ty, kterým se to líbí. Mne to bohužel nechytlo tak, abych se s nadšením dívala na každý díl.

Nahlas a naplno (2012)

Byla to roztodivná směsice žánrů, ať mi nikdo neříká, že to byla čistá komedie. Byly tam prvky dramatu, zmatených filmů, černé komedie, romantických slaďáren, teenagerovských dojáků atd. Spousta nakousnutých a nedovysvětlených zápletek a načatých vtipů. Bylo to zvláštní, jak sledovat víc filmů v jednom, ale jen jeden, max dva (ty očekávané) se mi zdály dokončeny. Dávám proto 2,5*

Tajný život včel (2008)

Skvělé obsazení, Dakota válí. Dokážu si představit, že se na to za nějaký čas podívám znovu. Zajímalo by mne, kolik dostali herci žihadel:)

Pomsta (2011) (seriál)

Bohužel, musím odebírat postupně z 5*, protože jak dokázali zmrvit našlapaný seriál (hlavně ta třetí série...děs), to se jen tak nevidí. Je to nuda a počáteční nadšení je ta tam! 3* z nostalgie

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Tahle nostalgie se vrátila jednoho léta před nějakou dobou. Bavilo mne to jako tehdá, zamlada. Nejsem si jistá, jestli by dnešní televize byly schopné takové hry, v takovém provedení uskutečnit. Tenkrát to prostě byla jiná atmosféra, nehrálo se tam (jak v dnešní době bývá zvykem) tak moc na ,,srdíčko,, a na ,,příběh,,. Sešly se prostě party lidí a hezky po Foglarovsku spolu soupeřily.