• Fantasy

Dates (2013) (seriál)

Hm, jsem ráda, že jsem si tenhle seriál nepouštěla před prvním rande, asi by mi to růžové brýle odhodilo někam hodně daleko. Srandu jsem hledala lupou, ale zato herecké výkony dosti vynikaly. Šílenostní směska charakterů, zájmů a náhod.

The First Time (2012)

Musím dát pět hvězdiček. Prostě musím. Už kvůli tomu, že např. Britt Robertson mne velmi příjemně překvapila, ale nebyla to jen ona....ve spojení s tím borcem, dohromady byli fakt úžasní. Všechno to napětí, nervozita pocházející z dané situace, pocity, to došlo přes tu obrazovku až za mnou. Samozřejmě tam byly jisté otravnoidní americké věci, jako občasné přechytračelé komentáře, ale kde ty nejsou, že? Dneska jim to odpustím:) Prostě TO tam bylo, šlo tam o ty dva a ti dva předali všechno co mohli. Povedlo se jim to.

Girls (2012) (seriál)

Prostě divný seriál, divný, divný, divný....zkoukla jsem skoro celou první sérii a nadšení se nedostavilo, ani zájem pokračovat ve sledování. Žádná postava mi nebyla sympatická natolik, aby mne přesvědčila se na to dívat dál. Nevím, jestli to i tím, že scénář napsala Lena Dunham, která je zároveň režisérka a zároveň hlavní postavou téhle slátaniny. Myslím, že to je celkem na škodu... Byl její záměr opravdu takový...šedo-úchylno-grotesko-sjetý?

Vdáš se, a basta! (2007)

Uff, tak tohle bylo velké zklamání. Diane Keaton a její užvaněné pasáže byly pro mne velmi náročné. Nerozhodnost hlavní hrdinky, resp. rozmazlené slečinky, umí skvěle člověka umořit. Nic moc zábavné, nic moc romantické.

Líbat nevěstu zakázáno (2011) odpad!

Návod na dodívání se až do konce: (upozornění - bude vás to stát hodně sil) Sedněte si na ruce tak, ať nemůžete šáhnout po ovládání a tuto blbost vypnout. Občas si ulehčete trápení občasným obrácením očí vzhůru ke stropu. Hodně štěstí!

Bezpečný přístav (2013)

Bezpečný přístav jako romantika? A tak jako... proč ne? Líbili se mi neokoukanost herců (především hlavní herečky). Příjemná podívaná to rozhodně byla. Konec lehce přitažen za vlasy, stejně jako to, že někdo tenhle film je schopen považovat za thriller. Kdo chce, tomu se to líbit bude, kdo tenhle žánr nerad, tak ať se na Safe Haven prostě a jednoduše nedívá.

Red 2 (2013)

Velká zábava s Brucem a jeho kumpány. Geniální Anthony Hopkins a mimika Johnyho Malkoviche dostávají jedničku s hvězdičkou. Bylo to správně kýčovité, správně prošpikované humorem a velmi správně akční (nebyla tam ani chvilka nudy). A málem bych zapomněla na nového nájemného vraha Hana - well done!

Iron Man (2008)

Hlavní hrdina, který zastínil všechny ostatní. Pro mne byla hlavním záporákem minulost Tonyho Starka. Vždyť s čím tam celou dobu bojoval? Se zbraněmi, které vyrobil on sám a se kterými bojoval vlastním mozkem. Taková one man game se spoustou komparzu. Nicméně počáteční nadšení bylo za 4* a tak to taky nechám.