Jak vykrást banku (1964)

Vynikající film,ve kterém se Louis de Funés snaží nabourat do trezoru banky přes ulici.To,že je de Funés skvělý už je takové klišé,ale je to opravdu pravda.Tenhle film opět kazí dabing v jiných rolích a také Louisovi neboli Garnierovi děti jsou někdy až otravné.----TO JE VÁŠ SYN??? ---ANO.---A PROČ SKÁČE?--VÍTE TO MÁME V RODINĚ.JÁ JSEM SKÁKAL,MŮJ OTEC SKÁKAL VŠICHNI JSME SKÁKALI.

Filutové (1959)

Bohužel se to často nestává u filmu s Funesem,ale zde je nutno říct,že tento film nedosahuje kvalit ani jednoho z předsmolařských filmů.Louis je zde opět skvělý to je pravda,ale není tady tím hlavním hercem.Vše je založeno na (ne)vtipu Tota s Aldem Fabrizim,který mě tedy zrovna nepřitáhl.Ani jsem tak nečekal na to jak se co vyvine,ale vždycky spíš na to kdy příde na scénu Louis a bude prča,a proto taky můj ovladač byl stále při mě abych mohl nudné pasáže posunout.Dabing s Václavem Faltusem je aspon skvělý.55%

Nevídáno, neslýcháno (1958)

Chci poděkovat North Videu za vytáhnutí tohoto filmu na světlo.Film o kterém jsem před tím neměl ani páru,mě mile překvapil.Geniální Louis(opět) a také nutno podotknout,že Pierré Mondy hraje taky skvěle.Škoda,že toho nenatočili víc s Louisem.Celkově je to takový jednoduchý příběh o pytlákovi jménem Blaireau,který si hraje s místním policistou na kočku a myš a je v celé vesnici takovým nepříznivým živlem.Jedinné co vytknout jsou okolnosti okolo Claude Riche,neboli romantická část filmu,tam je potřeba to přejít.Řady Louisových ksichtů a gagů jsou neuvěřitelně vtipné.Prostě skvělá komedie.KRÁSNÝ BLAIREAU! :D 80%

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál,který mě svými hláškami a srandami,někdy nutil až ke smrti smíchem.Na druhou stranu jsou i díly ve kterých to není zas taková sláva,ale to se dá opominout.1.série....Seriál se teprve hledal a jěště to nebylo ono.70% 2.série...Zde se budu trochu opakovat,ale jěště se seriál nenašel,i když náznaky už byly jako třeba v díle s polskou tematikou.75% 3.série...To je jedna z nejlepších sérií celého seriálu.Díl za dílem se to rozjíždí a dost tomu přidává Mia s Kandy,která svým mozkem v soutěži IQ,by asi automatickou pračku neporazila,ale její hlášky jsou odzbrojující.95% 4.série..V této sérii se naplno objevuje Herb jako nový přítel a později manžel Judith.Kandy se rozchází s Alanem a touto sezonou odchází ze seriálu.Celkově je tato série naprosto skvělá z nichž vyzdvihnu díly s Šakalem,Vánoční večírek,předávání cen s Jonem Lovitzem anebo Prdoši.85% 5.série...Tato série taky patří mezi ty nejlepší.V této sérii se matka Evelyn vdává za sňatkového podvodníka Teddyho a Charlie svádí jeho údajnou dceru Courtney,která to krásně zpestřuje.Z této série bych chtěl vyzdvihnout díl kde Charlie vydává dětské album,díl s Enriquem Iglesiasem a díl Ryba v šuplíku,kde se tak stylově spojí se seriálem CSI.90% 6.série...Podle mě ta uplně nejlepší série.Přichází Chelsea :-) a ty díly jsou celkově všechny nabité vtípkama a hláškama.Díly s Michaelem Clarkem Duncanem,jsou naprosto skvělý a Alanův loutkový přítel Danny,to je naprostá bomba.100% 7.série...Trochu zaostává za ostatními sériemi a Chelsea vám začne lést na nervy a tak ocenite že nakonec ze seriálu odejde.Díly Perfektní nástroj a se ,,zpívající,, Miou jsou dobré,ale ostatní jsou hodně průměrné.70% 8.série...Tady už bylo vidět že se všechno řítí do propasti a že to nebude v pořádku,ale i přesto musim říct že Rosin manžel Manny byl vymyšlen dobře.55% 9.série...Po shlédnutí prvních deseti dílů se mi zdálo,že úroveň,vtipy a atmosféra zůstane jakoby stejná i ten Ashton Kutcher byl dobrej,ale díly začaly jít do žumpy s tím když do seriálu přišla ta anglická právnička se svým dítětem a od tý doby se to zřítilo jak domeček z karet.Americká sledovanost šla mezi 10-18 dílem dolů o 4 miliony lidí.A v téhle chvíli je na průměrných 11milionech a to v porovnání s předchozími epizodami kdy byla na průměrných 15.5 milionech docela sešup.40% Tenhle seriál bych rozdělil na čsfd na dvě části.Jedna by měla 5 hvězd a druhá s bídou dvě takže hodnotím 4 hvězdama. ZAJÍMAVOST....Naprosto nejsledovanějším dílem v USA byl první díl 9.série Nice to Meet You,Walden Schmidt s 29 miliony diváky Nejméně sledovaným dílem v USA byl poslední díl 4.série Prostitutes and Gelato s 10 miliony diváky.O toto prvenství se ovšem dělí s 20 dílem 9.série Grandma's Pie,na který se dívalo pouze o 200 tisíc lidí víc.

Odcházení (2011)

Obdivuju tenhle film.Jednak z hlediska toho,že kde uvidíte tolik skvělých herců na jednom místě a taky pro to že to má myšlenku s vtipem a to se v našem českém filmovém světě jen tak nevidí.Skvělá hudba Michala Pavlíčka a taky kamera Jana Malíře.Líbí se mi výkon Oldřicha Kaisera a Jiřího Macháčka,který svojí novinařinou by předčil kdejakého novináře. Hvězdu dolů strhávám za naprosto,řek bych až,debilní závěr...75%

Tak fajn (2012)

Slyšel jsem,že režisér ani nevystudoval film! Takže to tak vypadá,ale nedokážu tomuhle dát odpad když ted aktualně máme horší film my tady v ČR (Poslední výkřik,kdyby náhodou někdo nevěděl).Tohle má alespon náznak filmu a Elány...15%

Městečko South Park (1997) (seriál)

Omlouvám se všem,ale tento seriál mi teda k srdci nepřirostl.Některé díly jsou podařené,jenomže mi připadá,že tvůrci to v někdy už přeháněli a bylo to až za hranicí.. 35%

Temný rytíř povstal (2012)

Nolan každým svým filmem stoupá jěště víš ke hvězdám.Batman č.5 (zásadně se mi nechce do série započítávat ty dva paskvily Joela Schumachera) se povedl a to tím povedl jěště tohle dílo ponižuju.Skvělé prostě,výborné.Možná,že ubrat stopáž by nebylo od věci,ale proč zase že jo? Jinak vynikající Zimmerova hudba,jaká taky není a k hercům nutno podotknout,že mě mile potěšil Tom Hardy a Joseph Gordon Levitt.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tenhle film jsem sice viděl nedávno poprvé,ale za tak krátkou dobu jsem ho viděl již 6krát.Poprvé mě ukápla slza a to velká! Film,jehož příběh vás dojme.Tim Robbins a Morgan Freeman hrají své životní výkony a musím vyzdvihnout skvělý český dabing s vynikajícím Vladimírem Dlouhým!

Četník ze Saint Tropez (1964)

První Četník se velmi vydařil a pro Louise tedy postava se kterou byl a je nejvíce spojován.Pro mě nejlepší scéna je jak četníci v moři loví mořské ježky---MOŘSKÁ HVĚZDICE,ŠÉFE!