2001: Vesmírná prda (2000)

Jedna hviezda za Nielsena a ta druha za tu super blondinu. Film je onicom

Agent WC 40 (1996)

Takze ked si to vezmeme toto je taka slabsia Nielsenovka. ale aj tak je to vcelku vtipne a ja mam Leslieho moc moc rad. R.I.P

Stínové komando 2 (1999) (TV film)

Prva cast nestala ani za deravy gros. O tejto casti uz ani nehovoriac! 1hviezda zase len kvoli Weathersovi

Stínové komando (1997) (TV film)

lacne, slabe, nic nehovriace, bezvyznamne. jedinu hviezdu davam len za Dillona z Predatora.

Velitel čety (1988)

Velmi prijemne prekvapenie. Nieco podobne ako cata ale samozrejme to nedosahuje jej kvality. Ale na Dudikoffa velmi slusne

Útok na ponorku (1996)

Mam rad tieto ponorkove Cckove filmy. Samozrejme ze za vela nestoja ale ked sa mi ten zaner paci tak nie je o com. Inac film nestoji za vela.

Síla pomsty (1986)

Na tie casy slusny film a urcite jeden z najlepsich Dudikoffovych filmov. Tie ktore natocil po roku 1990 staly za prd, ale tieto z 80tych rokov neboli vobec zle.

Šest výstřelů (2012)

Konecne po dlhych rokoch zas volaco od van damma, naco sa da pozerat. jasne ze na 96hodin to nema ani zdaleka. ale 3hviezdy su zasluzene

Temný rytíř povstal (2012)

no tak akoze dvojka bola ovela lepsia. velkym minusom co skazilo film bol koniec kde sa pustilo 3000 policajtov do po krk ozbrojenych vojakov a z celeho sa vyklula jedna velka stredoveka bitka, v skutocnosti by vsetkych postrielali ako psov. to mi pripadalo dost ubohe. Aj Bain mohol dostat vetsi priestor. z celeho filmu sa mi pacil len on.