Nic ve zlým (2023)

Podobne len mužne som vyzeral aj ja,teda než sa zo mňa stal metrosexuál,stav mysle nezastavíš.Jennifer opäť potvrdzuje že zväčšenie poprsia aj ked po vodnej scéne to tipujem skôr na podprsenku jej pridalo na kvalite a hrá ako z partesu,no predsa len je to komedia takže sa pobavia hlavne tí ktorý od fylmografie vela neočakávajú,alebo tí ktorý čakajú komédiu!

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Ale ano bavil som sa,niekto napíše že sr..čka a je my to uplne jedno,som rád pos...atý z intezívnej integrálnej akostnej kvality,teda v naporúdzej prikvačiť stretnute stihnutej blízkosti záchoda,kde bádavo záhružene zabudnuto obnažene zjavne netajiť využitkovať synonemický slovník píšem aj túto recenziu!Len tak medzi nami slovník bol elektronický...

On se bojí (2023)

Vyzionárská burleskne surová až obrazovo umelecká snímka založená na detailnej maličkosti a podrobnosti,schyzofrenycky pravdivá,kde hlavný hrdina je zbičovaný zránane zbití,túžiaci po klude až nežnej milotnej mäkkosti v rozpore s kontrastujucej s tvrdosťou,kde hraje romantická minulosť do zomretej súčasnosti laskotne stimulans sa dráždi s možnou budúcnosťou,pôsoby až komicky je ako imbecilný blázon a je ním,ale to je v našej priro "jednoduchosti",lebo veci sú neosvetitelné ,absurdné ,nechcené,nenávistné jedným slovom strach tu končí raz každá nenávisť bolesť klud, kur... sranda a prebúdzajú v nás spánok,hmlu získanú chcenú tuposť až konečnú smrť čo je tá najväčšia neodôvodnená pomätenosť a týka sa každého!

Superpozice (2023)

Poznáte to jeden z tých hororov ktorý signálne poznáte len podla zvukov hudby,odtieňou šumu vetra,umývačky,klimatizácie zapnutej na 25 stupňov celzia,tmy vonku a tým že ho pozeráte v lete večer pri otvorenom okne(povedzme že to dáva zmysel),podotknutý tônivým tienistým lesom s extázným nádychom okoreneným  nepodstatnou irelevantne indeferentnou basovou klubovou lesbickou scénou plne zmocnený drsne hrubánsko komisnou sexuálnou dvojscénou,ktorá šokuje predovšetkým rodičou hlavnej herečky,no s nečakane vzhaldom k prvým 7/8 filmu logickým koncom!Nie že by som to potreboval...

Světlonoc (2022)

Ojedinelá slovenská bosorácka dedinsko lesná perla,ktorá rozvlačuje retrográdny regresívny dej hypoteticky tušen prebitý neurčitou fundamento substančnou podstatou tajomného šerého nepreniknutelného očividna,pretkaná nerovnou drsnato pichavou drsnotou a ordinárno mrzkou vulgárnosťou,sexuálnou až artovo podane exkuzovanou.,čím stále ešte sugestívne fortiel pri hlbšom ponore spôsobuje tu správnu racionálnú mysteriozno hororovú atmosferu avšak vyvodenú akoby neschodne náhodne zameriavacím omylom akcidentálne neplánovane,no s pocitom finálného vymedzeného efektu deklarujúceho dôvodnú opodstatnenosť impresie! No vidím podla komentov že už očividne vyšla režisérská verzia,ktorá vysvetluje aj to prečo emancipované ženy nenosia podpresnku každý deň a možú chodiť samy do lesa dokonca tam močit čo je však už emancipácia feminizmu pozor!

The Unheard (2023)

Film kde závitnicovo neviete či chcete ticho alebo už konečne neperiodický stupňovaný záchvat kde vás magnetoskop magnetofonicky škrkancové trhané prerušované úryvkovite pazvukové desivé zvreštané výkriky budú šikanovať ešte aj v kúpelni kde to zas začne šumom uší ponorených do vody ktorou sa umyjete po postraumatickom úniku moči či všetečne masochysticky naopak no v trvaní špiráli to už nepoznáte, len podla oštanej vody si poviete ku... ko...a,skrátka precízná zmyslová vznietená zbudenosť,ktorú budete chcieť vysvetliť!

The Outwaters (2022)

Atmosferická psychotrona zvukovo vizuálna krvavá miestami až zvrátená vnemová brutalita,ktorá šokuje,diváka doslova  surovo mrazí a nedáva mu šancu brať čo vidí ide skôr o klip ktorý vnímate až katakonicky čisto a neprebudí vás z traumy hrôzy,naberá intuitívnu šialenosť a vy sa stále nemáte kde prebudiť klinicky zomriete vystriknuto povstanete a až po titulkách vo vás zostane chvílu ticho a podvedome sa ulaví,no dentálnú hygienu by som si robil klasickou kefkou,akýkolvek hlasnejší zvuk svami ešte zatrase!Pochopia určite všetci levelovanejší hororový diváci nehladajúci logiku dej to sa nevyžaduje ale vnímajúc strach a umenie ho vyvolat,lebo toto je masterpiece!

Babylon (2022)

Zvrhlé smutne ludské až dojímavé.Babylon rád šokuje čo alikvotne dostatočne deklaruje v proklamác afirmovanej  tvrdosti,snaží sa dalej rozviňúť dejepisnú zložku pretkanú fádnou prostotou bytia ako takého,čím vlastne duší v repetáciu života a zachycuje,že netreba byť hollywoodska hviezda aby sme sa zbadali a spovedomili si,že každý je nahraditelný no nie vo filiačnej spätosti pomeru v rámci vzťahu blízkého k nám!(Ani za tým najoblúbenejším hercom nevyroníte tolko smútku ako za vašim škrečkom)Naše osobné portfolia robia väčšinu ludstva nepodstatnú no nerobia nepodstatné obdobie našeho života!(nie že by muselo byt podstatné vôbec niečo)

Infinity Pool (2023)

Podivnosť ilustrovaná tradične hororovým prvkom s frekventovaným sexuálnym nástrojom vyvolávajúca pocit že má skutočný prilahlý dej a osvetlitelnosť,čo v divákovy podotkne pocit,že vážne má meritum substačnej kvintesencie a fundamentuje bázu reálnosti uchopitetelného pochopenia,čím šokuje z predstavitelnosti!Ja som sa bavil.Ako píše Bluntman je to o detailoch v istej sekunde bolo v zrkadle vidieť špinavá do hov... morfovaná záchodová doska čo odzrkadluje zlé trávenie a hladomor v číne,deklarujúci orientálnú kultúru a poptávku po gay anime porne prenesený do filmu sexualitou a klonovanosťou v budúcnosti radnou pre homosexualitu spôsobenú morfujúcou vagínou do penisu!Dalšia spojitost Jackie Chan možno tento film videl, hral v karate kid a kitt je známe auto zo serialu kde hral aj D.Hasellhof často u nás karikarutovaný ako Hajzelhof,čo pozor ale aj odkazuje Chanovu automobilku v Le mans kde jazdí aj náš Miro Konôpka,ktorý je takisto  vporadí v samom hajzli,ale pozor konope a mariuhana príkladná Cronenbergovi pri natáčaní! A klinec s Hasellhofom hrala P.Anderson partnerka T.Lee menovec B.Lee vzor Chana  bubeník motley crue a kto tam je gitarista ano Mick Mars čiže cigarety a čo robila Anderson Hasellhofovi a T.Lee ,presne!A kde?

Dívka a moře (2023)

16 rokov prvé štetky,chlast tráva nebo nad hlavou cítiš sa ako sfaulovaný futbalista, dement s dušou básnika,hladáš vo veršoch smrtelnosti minulosť budúcnosti,vekom rastieš a vyhasínaš ako romantická metafora objavená časom stratená,vidíš rozmazane ako odborník na telky pri polovičnom 4k,xbox hraješ na záchode,testament píšeš na dcéru,ktorá častejšie nakupovala a do pi... ťa neposlala!Podobne ako naša hrdinka ktorá to tiež už opakovane nezažije tak silno aj keby mala cestu oceánmi každý rok až do pôrodu,ale mala to v sebe ako aj my,ano mali sme nádej v romantiku boli sme básnici,alebo len slabomyselný?!(inšpirované Britny Fox-Angel in my heart)!