Tokio Ghoul S (2019)

Obrovské zklamání. Neustále jsem se díval na stopáž filmu a říkal jsem si, kdy konečně přijde to podstatné a zajímavé. Navíc se nedočkáme tolik akce a ukázaných "kagune". Jestli po této tragédii bude i třetí díl, divil bych se. Ačkoliv jako správný fanda bych to neodmítal.

Ďábel (2020)

Příjemné překvapení. Skvělé obsazení a poutavý příběh. Sice chvilkami předvídatelný, ale konec filmu nejistý až do poslední minuty. Rozhodně mohu doporučit, je to jeden z těch lepších snímků, co Netflix vypouští do světa.

Ledová archa (2020) (seriál)

Sci-fi seriál utažený až příliš moc za vlasy. Přijde mi to částečně odfláknuté a až moc přehnané. Nejvíc mi však nevyhovuje hlavní postava hrána Daveedem Diggsem. Dle mého názoru herec nehraje, nebo hrát neumí. Naopak si cením Jennifer Connelly, která to táhne. První série za námi a snad to tou další nepokazí. Potenciál to má velký. Prozatím 3/5.

Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Rozjezd dobrý a jelikož je Eurovision hlavně o hudbě, tak ta se ve filmu opravdu povedla. Jenomže v druhé polovině už mě nebavily typické Netflixovské znaky, ale především, když Američani točí film o Evropanech. Každopádně stojí za zhlédnutí.

Ledová archa - Nejdřív se změnilo počasí (2020) (epizoda)

Sci-fi seriál utažený až příliš moc za vlasy. Přijde mi to částečně odfláklé a až moc přehnané. Nejvíc mi však nevyhovuje hlavní postava hrána Daveedem Diggsem. Dle mého názoru herec nehraje, nebo hrát neumí. Každopádně tomu šanci ještě pár dílů dám, ale prozatím to vidím na celkových 2/5.

Control Z (2020) (seriál)

Další typický seriál Netflixu. Sice Vás to zabaví a chcete to vidět vše co nejrychleji, ale za týden si už nepamatujete, o čem to bylo či jména hlavních postav. I přesto, že se jedná o mexický počin, jde tam až příliš "cítit" americký vliv, což je podle mě obrovská škoda. Každopádně stojí za zhlédnutí a k zamyšlení.

Too Hot to Handle (2020) (pořad)

Přišel jsem, viděl jsem... a dál netuším. Vybudilo to ve mně dojem, že dny lidstva jsou sečteny. Rozhodně doporučuji pro zasmání, ale nic hlubšího nenajdete. I krása je totiž pomíjivá.

Dukla 61 (2018) (TV film)

Natočeno pěkně. Volný příběh zajímavý. Ale obsazení mohli dát pro lepší autenticitu slezské. A jelikož jsme již po generace rodina horníků, tak lidi, prosím Vás, nevěřte všemu, co jste v tomhle filmu viděli.

Sportovec roku 2018 (2018) (pořad)

Velké zklamání z přenosu. Netuším, jestli to byl totální kolaps režie či produkce, ale na to, že se jedná o prestižní večer, tak doprovodný program nebyl ničím výjimečný a záběry kamer mi nepřišly kvalitní. Pobavilo mě, že při vyhlášení vítězky, která si tuto cenu patřičně zasloužila, bylo pomalu více záběru na jejího otce, než na ni samotnou. Samotné výsledky netřeba komentovat, na to si udělá každý osobní názor.

Tókjó Ghoul (2017)

S filmem jsem nadmíru spokojen. Když vezmeme v úvahu, že Death Note filmy byly dost různorodé a Shingeki no Kyojin film byl naprosto dějové fiasko, tak Tokyo Ghoul je zpracován velice úctyhodně. Masataka Kubota se pro mě stal skvělým hercem již v seriálové verzi Death Note a zde opět září jeho psycho stavy. Je pravda, že mi tady chybí jedna postava, kterou vynechali (no spoiler), každopádně pevně věřím, že ji uvidíme v dalším filmovém zpracování. Neboť tento snímek se pohybuje pouze v průběhu první řady, tak se dá tedy očekávat i pokračovaní. Nechť rozhodne ten Nejvyšší. Doporučuji!